شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1014
آیفون و آینده‌ی مبهم؛ ۵ دلیل برای امیدواری، ۱ دلیل برای نگرانی
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اپل برای اولین بار از سال ۲۰۰۳ میلادی تاکنون شاهد افت درآمد سه‌ماهه‌ی خود بوده است. برای اولین بار در تاریخ فروش آیفون با افت روبرو شده و انتظار می‌رود این افت در سه‌ماهه‌ی بعدی هم ادامه داشته باشد. پس آیا زمان نگرانی اپل و سپاه طرفدارانش فرا رسیده؟ دقیقا نه.

قطعا عملکرد مالی اپل در سه‌ماهه‌ی گذشته با هر معیاری که سنجیده شود ضعیف بوده است و کاهش فروش آیفون نقش بزرگی در آن بازی کرده. اپل در سه‌ماهه‌ی منتهی به
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1229
نگاهی به پروژه‌ی نئون، زبان طراحی آینده‌ی ویندوز 10
پروژه‌ی نئون (Project NEON) نام زبان طراحی بعدی مایکروسافت است که در طیف وسیعی از محصولات نرم‌افزاری این شرکت، از جمله ویندوز ۱۰، استفاده خواهد شد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

مایکروسافت با عرضه‌ی ویندوز ۸، جدی‌ترین تغییر در رابط کاربری (UI) سیستم عامل و اپلیکیشن‌های خود را ایجاد کرد. در موفق بودن و استقبال کاربران از زبان طراحی مایکروسافت که مترو (Metro) نام داشت، اختلاف نظر زیادی وجود دارد؛ اما آنچه مسلم است، تاثیر شگرف فلسفه‌ی مینی