شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 982
آيا مي توانم بيش از يك آنتي ويروس نصب كنم؟
 آيا مي توانم بيش از يك آنتي ويروس نصب كنم؟
 
اگر بخواهيم اين سوال را دقيق تر مطرح كنيم بايد بگوييم آيا مي توانيم بيش از يك آنتي ويروس، بيش از يك آنتي اسپاي و بيش از يك فايروال روي يك كامپيوتر نصب كنم؟
[align=justify][size=small]در حقيقت پاسخ به اين سوال در سه قسمت مذكور كمي متفاوت است. و به عنوان يك اصل بايد بگويم شما فقط به يكي از اين سه نرم
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1031
آيا تلگرام شما هک شده است؟
درست است که پیام رسان تلگرام به لطف سرعت بالا، امنیت و استیکرهای جذابش در مدت کوتاهی توانست جای شبکه‌هایی مثل وایبر، لاین و واتس‌آپ را بگیرد. اما گاهی ممکن است این برنامه نیز هک شود.

[align=justify] [size=small]در تلگرام شما می توانید از نرم افزار و خدمات این پیام رسان در دستگاه های متعدد مانند موبایل ، تبلت و کامپیوتر به صورت همزمان و تنها با یک حساب کاربری بهره ببرید و همین قابلیت می تواند یک مشکل امنیتی به شمار آمده و حساب شما را تهدید کند.

به عنوان یک مثال گاهی پیش می آید مدیران گروه
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1358
آيا روشن گذاشتن طولاني مدت كامپيوتر درست است؟
[align=justify]امروزه دانش كامپيوتر آنقدر پيشرفت كرده است كه مي توان بدون مشكل كامپيوتر را براي مدت طولاني يا حتي به صورت 24 ساعته روشن نگه داشت حتي مي توان از زمان بي كاري كامپيوتر براي Update آنتي ويروس كامپيوتر و اسكن آن استفاده كرد. ولي براي روشن نگه داشتن طولاني كامپيوتر نكته هايي وجود دارد كه ياد آوري انها خالي از لطف نيست.
[size=small]
هر بار روشن يا خاموش كردن كامپيوتر باعث تغيير دماي آن مي شود. كه به اين تغييرات دمايي تنش هايي حرارتي گفته مي شود و از لحاظ فيزيكي مي
نویسنده: جنود الهدى - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 27
@آيا حكم مرتد از اسلام كشتن است ؟
حكم المرتد

الإمام ناصر محمد اليماني
23 - 09 - 2011 مــ
25 - 10 - 1432 هــ
12:07 am
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ


آيا حكم مرتد از اسلام كشتن است ؟


بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله وآلهم الطيبين الطاهرين والتابعين لهم بإحسان إلى يوم الدين، أما بعد..

ای علمای امت که به قتل مرتد فتوا میدهید همانا که این حکم دروغ است ، هیچ اکراهی در دین نیست هرکه بخواهد ایمان بیاورد و هر بخواهد کافرشود ، ( فلا إكراه في الدين ومن شاء فليؤمن ومن شاء فليكفر،)