شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1123
حمله دوباره هکرهای چینی به دولت آمریکا
ظاهرا ماجرای دولت آمریکا و هکرهای چینی پایان ندارد زیرا در آخرین اقدام این هکرها شاهد لو رفتن اطلاعات نیروهای امنیتی آمریکا و یا به عبارت صحیح تر، جاسوسان آمریکایی توسط این هکرها هستیم.


[align=justify]به گزارش ایتنا از رایورز از وب سایت خبر Cnet، هکرهای چینی این بار و در فاصله زمانی بسیار اندکی نسبت به آخرین حمله سایبری خود، یکی از مهم ترین مراکز امنیتی در ایالات متحده را هدف قرارداده و اطلاعات کامل نیروهای سیار امنیتی یا به عبارتی جاسوس های آمریکایی را در اختیار گرفت
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1303
دسترسی هکرهای چینی به اطلاعات حساس پرسنل نظامی و اطلاعاتی آمریکا
[align=justify]هکرهای چینی با نفوذ به سیستم های دفتر مدیریت پرسنلی آمریکا به داده های خصوصی کارمندان سرویس های نظامی و اطلاعاتی این کشور دست پیدا کرده اند، آمریکا نگران است این داده ها زمینه ساز تهدید و باجگیری از این افراد شود.


به گزارش ایرنا از منابع خبری به نقل از آسوشیتدپرس، روز جمعه (22 خرداد/ 12 ژوئن) گزارش داده شد نفوذگران چینی با هک کردن سیستم های کامپیوتری دفتر مدیریت پرسنلی آمریکا توانسته اند داده های حساس و مهم مرتبط با مدارک و ' تاییدیه های امنیتی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1260
حمله هکرهای سوری به وب سایت ارتش آمریکا
[align=justify]هکرها در اعترا ض به حمایت واشنگتن از پیکارجویانی که با دولت سوریه می جنگند، سایت رسمی ارتش آمریکا را هک کردند.

به گزارش سرویس دیگر رسانه های خبرگزاری شبستان به نقل از پرس تی وی؛ در پی حمله هکرها، روز دوشنبه (18 خرداد) ورود به سایت رسمی ارتش آمریکا، امکان پذیر نبود.

صفحه ای در توئیتر به نام «ارتش الکترونیک سوریه» اعلام کرد که سایت ارتش آمریکا را هک کرده است.

هنگام ورود به سایت ارتش آمریکا پنجره ای باز می شود که بر روی آن نوشته شده است «ارتش
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1137
جنجال بزرگترین سرقت اینترنتی در آمریکا
[align=justify]آمریکا اعلام کرد بزرگترین حمله اینترنتی به این کشور روی داده و چین را عامل آن اعلام کرد.

سایت شبکه سی ان ان گزارش داد؛ در این حمله سایبری، گزارش های مربوط به 4 میلیون کارمند امریکایی هک شد.

دولت امریکا اعلام کرد گزارش وضعیت حدود 4 میلیون کارمند فعلی و سابق دولت مورد حمله و سرقت سایبری قرار گرفته است.

دولت آمریکا از همه کارمندان دولت خواست گزارش های مالی خود را تحت نظارت و بررسی قرار دهند و کارت های بانکی جدید برای خود صادر کنند.

سی ان ان
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1135
هک شدن یکی از شعب دوازده گانه بانک مرکزی آمریکا
[align=justify]شعبه بانک مرکزی آمریکا در سنت لوییس که یکی از شعب دوازده گانه آن محسوب می شود، هک شده است.

به گزارش فارس به نقل از تاپ تک نیوز، خود این بانک ضمن تایید این امر با ارسال پیامی به مشتریانش در مورد این رویداد که در ماه آوریل رخ داده بود، هشدار داده است.

مهاجمان با کنترل سرورهای اسامی دامنه بانک یاد شده توانسته بودند بازدیدکنندگان از وب سایت مذکور را به سمت سایت های تقلبی و کلاهبردار بفرستند.

بانک مذکور به کاربرانی که به سمت سایت های متقلب هدایت
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1138
دستگیری سارقان اطلاعات حساب های کاربران در آمریکا
[align=justify]دو هکر 39 و 26 ساله که به کمک یک نرم افزار سیستم های رایانه ای شرکت Photobucket را هک کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند.

پلیس فدرال آمریکا از دستگیری دو نفر به جرم کلاهبرداری و هک کردن سیستم های رایانه ای شرکت Photobucket در شهر دنور آمریکا خبر داد.

به گزارش ایتنا از فارس، این افراد با سرقت و فروش کلمات عبور کاربران این سایت به اشتراک گذاری عکس، توانسته بودند به اطلاعات خصوصی هزاران نفر در سایت مذکور دسترسی پیدا کنند.

دو فرد دستگیر شده Brand
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 954
هک شدن سامانه دانشگاه برکلی آمریکا
[align=justify]در ماه های دسامبر 2014 و فوریه 2015 تعدادی هکر ناشناس یکی از کامپیوترهای دانشگاه برکلی را که اطلاعات مالی دانشجویان و خانواده های آن ها را در خود ذخیره و نگهداری می کرد، هک کرده و آن ها را به سرقت بردند.

دانشگاه برکلی اظهار داشت که اطلاعاتی که در این کامپیوترها نگه داری می شدند شامل اطلاعات، شماره های تأمین اجتماعی و شماره حساب های بانکی دانشجویان و خانواده های آن ها بودند. همچنین این دانشگاه افزود که در این حمله سایبری، اطلاعات 260 دانشجو در حال تحصیل و فارغ التحصیل به سرقت ر
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 842
نبض علمی آمریکا در دست هکرها
[align=justify]مقامات ایلات متحده مدعی شده اند که دانشگاه های آمریکا مانند هاروارد و ویرجینیا هدف حملات سایبری قرارگرفته اند.

اخیرا دولت آمریکا مدعی شده است که دانشگاه‌های این کشور مورد هجوم هکرها قرار گرفته‌اند. دانشگاه های معتبری مانند هاروارد و ویرجینیا ازجمله مراکزی است که موردحمله‌ هکرها قرار گرفته است و ازهمین رو آمریکا در تلاش است تا با اعطای بودجه به مراکز آموزشی، امنیت سایبر آن‌ها را تقویت کند.

به‌ تازگی دانشگاه نیومکزیکو تک (New Mexico Tech) بودجه‌ای حدود 1.6 میلیون دلار برای آمو
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 906
دولت آمریکا طعمه یک هکر 16 ساله شد!
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پس از فاش شدن اطلاعات سری آمریکا توسط یک نوجوان 16 ساله، انگلیس به کمک FBI برای دستگیری این هکر اقدام کرد.

سران انگلیسی به کمک FBI نوجوانی را به جرم حملات سایبری متعدد به برخی از مقامات عالی رتبه در دولت آمریکا دستگیر کردند.
سازمان FBI و انگلیس همچنان در حال بررسی موضوع بوده تا مشخص شود به غیر این نوجوان 16 ساله، چه کسانی در این حمله های سایبری نقش داشته اند. 

در چند ماهه اخیر گروهی که خود را " Crackas W
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1165
مقایسه فیلترینگ ایران با آمریکا و ۱۰ کشور دیگر
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

کشورهای مختلف دنیا محتویاتی را بر اساس معیارهای خود از دسترس کاربران اینترنت خارج ساخته و فیلتر می‌کنند. البته این معیارها و میزان فیلتر شدن سایت‌ها در کشورهای مختلف دنیا متفاوت است. همراه ما باشید تا از فیلترینگ در آمریکا، آلمان، انگلیس و ۸ کشور دیگر دنیا باخبر شوید.
[align=justify]کشورهای مختلف دنیا بر اساس سه موضوع سیاسی و امنیت ملی، اخلاقی و مذهبی محتویات موجود در اینترنت را مسدود یا فیلتر می‌کنند.