شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 799
۱۰ میلیون دستگاه اندرویدی به بدافزار HummingBad آلوده شده‌اند
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اندروید پرطرفدارترین سیستم‌عامل موبایل است و گهگاهی شاهد شیوع بدافزار در بین گوشی‌های هوشمند اندرویدی هستیم. اخیرا نیز گزارشی منتشر شده مبنی بر این که بیش از ۱۰ میلیون گوشی هوشمند اندرویدی، به بدافزاری به نام hummingbad آلوده شده‌اند.

[align=justify]اندروید با در دست داشتن ۸۰ درصد از بازار گوشی‌های جهان، به عنوان پرطرفدارترین سیستم‌عامل موبایل شناخته می‌شود. پرطرفدار بودن از یک سو و اجازه‌ی نصب بر
نویسنده: tamirat500 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 701
ایرادات امنیتی جدید ۹۰۰ میلیون دستگاه اندرویدی را آلوده می‌‌کند
بدافزارها و اشکالات امنیتی جدیدی در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیدا شده است و محققان پیش‌بینی کرده‌اند که حدود ۹۰۰ میلیون دستگاه در معرض تهدید این اشکالات خواهند بود. چهار ایراد امنیتی تا‌کنون کشف شده‌ که با نام Quadrooter معرفی می‌شوند. این ایرادات می‌توانند به مجرم سایبری اجازه‌ی دسترسی کامل به دستگاه قربانی را بدهند.چهار ایراد امنیتی جدید در سیستم‌عامل اندروید کشف شده است. این ایرادات در دستگاه‌هایی که مجهز به پردازنده‌های [url=http://www.tamiraat.net/]شرکت کوالکام
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 927
چگونه با یک ایمیل باز نشده می توان کامپیوتر را آلوده کرد؟
[align=justify]بارها این مطلب را شنیده اید که هرگز بر روی لینکهای مشکوک کلیک نکنید، هرگز فایلهایی که از منابع ناشناخته ارسال می شوند را باز نکنید، همیشه ایمیلهای ارسالی از طرف افراد بیگانه را حذف کنید. تمامی این جملات نکات کاربردی در خود دارند اما باز هم اگر شما از برنامه Outlook استفاده می کنید نمی توانید از دست BadWinmail در امان باشید چون دیگر نیازی نیست با کلیک کردن و باز کردن فایل یا ایمیلی دستگاه خود را آلوده کنید فقط کافی است یکی از این ایمیلها را دریافت کنید.

چگونه ممکن است؟
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 751
آلوده شدن بانک‌ها و سازمان‌‌های سراسر جهان توسط بدافزار نامرئی fileless
پژوهشگران لابراتوار کسپرسکی مستقر در مسکو متوجه آلودگی‌ای در شبکه مجموعه خود شدند که توسط بدافزاری عجیب و خلاف آنچه که تا به حال دیده بودند، مورد حمله قرار گرفته بود. تقریبا تمام بدافزارها در حافظه کامپیوتر اقامت می‌گزینند و این ناحیه را تحت تاثیر آلودگی خود قرار می‌دهند، اما این بدافزار که در نوبه خودش شاهکار به حساب می‌آید توانسته بود آلودگی را به مدت شش ماه و حتی بیشتر به صورت غیر قابل تشخیص حفظ کند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 684
بدافزار جودی بیش از 36 میلیون دستگاه اندرویدی را آلوده کرد
پژوهشگران امنیتی بر این باور هستند که بزرگ‌ترین کمپین بدافزاری را در فروشگاه گوگل پلی شناسایی کرده‌اند. کمپینی که تا به امروز موفق شد، 36.5 میلیون دستگاه اندرویدی را از طریق نرم‌افزارهای تبلیغ-کلیکی آلوده سازد.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

کارشناسان امنیتی به تازگی گزارش کرده‌اند اوایل هفته جاری 41 برنامه کاربردی را که منتصب به یک شرکت کره‌ای است در فروشگاه گوگل پلی شناسایی کرده‌اند. تمامی این برنامه‌ها تبلیغات جعلی را در نرم‌اف
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 631
علامتهایی که نشان می‌دهند کامپیوتر شما آلوده به ویروس شده است
در این اینفوگرافیک به علامت‌هایی که نشان دهنده ویروسی شدن کامپیوتر هستند می‌پردازیم. هر چند باید در نظر داشته باشید تمام ویروس‌ها این علائم را ندارند و برخی از آنها آرام و بی سروصدا مشغول انجام کارشان هستند.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]