شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 303
روشهای فراموش کردن خاطرات بد و رسیدن به آرامش
بدون شک همه ی ما در طول زندگی لحظاتی را تجربه کردیم که باعث ناراحتی مان شده و خاطرات بدی در ذهن مان به جا گذاشته است… حالا بدون این که از آسیب های کارمان خبر داشته باشیم، وقت زیادی صرف فکر کردن درباره این اتفاقات بد می کنیم. این خاطرات ممکن است آسیب جسمی مثل تصادف باشند یا دعوای خانوادگی، از دست دادن عزیزی و … به هر حال، هر تجربه و گذشته ای که دارید، اگر آن را رها نکنید و دائم در گذشته باشید، نمی توانید به موفقیت، خوشبختی، ثروت و … برسید.

[align=justify]
در اینجا می خ
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 178
تبلیغات بیلبوردهای بیمه سامان،اطمینان / آرامش دوچندان شد
[align=justify]طراحی گرافیک ریاضی نیست و قوانین و مبانی طراحی گرافیک با جدول ضرب و چهارعمل اصلی فرق دارد. در ریاضی یک بعلاوه یک می شود دو، و ارزش دو از یک بیشتر است. اما در گرافیک، جمع جبری معنایی ندارد. ارزش بصری در یک اثر گرافیکی نتیجه دو برابرشدن یک عنصر نیست، بلکه نتیجه برهم کنش عناصر بصری است که با یک مهندسی خاص و هدفمند در کنارهم  قرارمی گیرند تا طراح را به هدف نهایی اش برسانند. در گرافیک نمی توانیم با دوبار تکرار کردن حروف یک کلمه ارزش آن کلمه را دوبرابر یا دو چندان کنیم. اگر چنین کاری کن
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 49
قفل‌های هوشمند؛ آرامش در رفت و آمد ها بدون نیاز به کلیدهای پردردسر
قفل‌های هوشمند؛ آرامش در رفت و آمد ها بدون نیاز به کلیدهای پردردسر
در قسمت پذیرش نیازی به دریافت کلید نیست ؛ بلکه کدی مخصوص به تلفن همراه ارسال می‌شود و مسافر می‌تواند با واردکردن کد در قفل هوشمند در اتاق، بدون نیاز به کلید، تردد کند. کد مخصوص با کد مخصوص مهمانداران متفاوت است و مسافر در صورت عدم تمایل به نظافت اتاق، می‌تواند با ارسال پیام به پذیرش هتل، مانع از ورود سایرین به اتاق محل اقامت خود شود.

[color=#4