شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1271
اگر روی لپ‌تاپ تان آب ريخت، چه کار كنيد؟
یکی از بدترین فاجعه هایی که برای کاربران ابزارهای الکترونیکی اتفاق می افتد، ریختن آب یا چای یا هر نوع مایعی روی آن هاست. این اتفاق که بخصوص برای لپ تاپ ها به وفور روی می دهد، معمولا به سوختن مدارهای الکترونیکی و از دست رفتن ابزارهای گران قیمت و باارزش منجر می شود.

[align=center] [تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
[size=small]اما با چند اقدام ساده و در عین حال سریع، می توان از افزایش ابعاد این فاجعه جلوگی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1266
اگر گوشی موبایل تو آب افتاد چیکار کنیم؟
5 گام تا نجات دادن یک گوشی که در آب یا هر مایع دیگر افتاده یا اینکه به هر دلیلی خیس شده است.

یکی از اتفاقات ناگواری که ممکن است برای هرکسی افتاده باشد، افتادن موبایل در آب است. اتفاقی که در بسیاری موارد می‌تواند گوشی شما را کاملا از بین ببرد.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اما نکات و اطلاعاتی وجود دارد که با دانستن آنها می‌توان از خرابی گوشی جلوگیری کرد.

اما نباید عجله کنید! یکی از کارهای عجولانه روشن کردن زودت
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1232
چرا دوام شارژ تخمینی هیچ‌وقت درست از آب در نمی‌آید؟
[align=justify]باتری، باتری، باتری، معظل همیشگی دنیای تکنولوژی که انگار قرار نیست روزی ما خیالمان از آن راحت شود و بتوانیم روزی را بدون فکر کردن به میزان باقی‌مانده باتری دستگاه خود سپری کنیم! بدتر از تمام شدن باتری آن هم در شرایط سخت، اطلاعات غلط باقی‌مانده باتری است. در این مقاله شما را با این مشکل بیشتر آشنا خواهیم کرد.

بیشتر لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و گوشی‌ها به نظر می‌رسد که هیچ‌گاه دقیقا نمی‌دانند مقدار انرژی که درون خود ذخیره کرده‌اند تا چه مدت جوابگوی کاربری شما خواهد بود. این محصولات ممکن
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 839
اولین نشست فروم اینترنت اشیاء ایران
فروم اینترنت اشیاء ایران به‌عنوان نهاد تصمیم‌ساز غیر دولتی در اکوسیستم اینترنت اشیاء، اولین نشست تخصصی خود را برگزار کرد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ اولین نشست تخصصی فروم اینترنت اشیاء ایران، با حضور جمعی از صاحب‌نظران و مسئولین ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در مؤسسه‌ی مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی برگزار شد.

مهدی روحانی‌نژاد، مدیر فروم اینترنت اشیاء ایران، اصلی‌ترین هدف از برگزاری چنین گردهمایی‌هایی
نویسنده: hooshmandafzar - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 341
چگونه دوربین مداربسته ضد آب نصب کنیم؟
چگونه دوربین مداربسته ضد آب نصب کنیم؟
برای ندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در فضای باز، کاربران باید دوربین های امنیتی مناسب نصب در محیط بیرونی را انتخاب کنند. اگر چه بیشتر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در فضای باز با طراحی ضد آب طراحی شده اند، ما همچنین اهمیت نصب و راه اندازی ضد آب مناسب را درک می کنیم. ضد آب بودن دوربین عامل اصلی در سیستم نظارت تصویری شما است، مخصوصا برای دوربین های امنیتی در فضای باز. در این مقاله، ما به شما برخی
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 257
پمپ آب آبرسانی
[align=center][size=small][font=Tahoma, Arial, sans-serif][size=small]پمپ آبرسانی وسیله ای است مکانیکی که برای انتقال مایعات بکار گرفته میشود.که با افزایش فشار باعث جابجایی مایع از محلی به محل دیگر یا از ارتفاع پایین به سطح بالاتر می شود .
به طور کلی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 به دستگاهی گفته می شود که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی می گیرد و به سیالی که ا
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 349
پمپهای سانتریفیوژ
[font="B Yekan", Helvetica, sans-serif]پمپ‌های سانتریفوژ شایع‌ترین نوع پمپ هستند که شامل انواع مختلف از جمله پمپ‌ آتش ، پمپ مکش ، پمپ هیدرولیکی ، پمپ دیزلی ، پمپ مغناطیسی و غیره می‌باشند.[/font]
[align=center][color=#5a5d62][size=small][font="B Yekan", Helvetica, sans-serif]پمپ‌های سانتریفیوژ از یک یا چند پروانه استفاده می‌کنند که به محور متصل و آن را می‌چرخانند، به این ترتیب انرژی لازم برای حرکت مایع داخل پمپ را فراهم کرده و مایع
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 297
همه چیز در مورد خرید پمپ آبیاری
انتخاب نوع پمپ
[align=center][color=#000000][size=x-small][font=Tahoma, Arial, sans-serif]اگر به دنبال نصب یک پمپ آب جدید هستید و یا فقط می‌خواهید از سیستم پمپاژ فعلی خود سر در بیاورید، می‌توانید اطلاعاتی را که برای شروع به آنها نیاز دارید را در این مقاله‌ آموزشی پیدا کنید. به شدت توصیه می‌کنم کل مقاله را مطالعه کنید. به بسیاری از سوالاتی که همیشه از من پرسیده می‌شود در این مقاله پاسخ داده شده است؛ تنها کاری که
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 341
انتخاب درست پمپ آب خانگ
برای انتخاب و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 مناسب باید موارد زیر را بدانید:
  • [align=center][color=#000000][size=x-small]
  • به چه میزان جریان آب نیاز است؟
  • به چه میزان فشاری نیاز است؟
  • نوع پمپ و ساخت آن، به عنوان مثال: چدن یا فولاد ضد زنگ؟
  • نوع کنترل؟
    [/si
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 257
خرید بوستر پمپ آبرسانی | پمپ آب خانگی
[align=center][color=#5a5d62][size=small][font="B Yekan", Helvetica, sans-serif]گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان با در اختیار داشتن بیش از دو دهه سابقه حرفه ای و بیش از 25 کارگروه متخصص، متهعد و کارآزموده در راستای ارتقا و بهبود تامین و خدمات سیستم های [b][url=http://pumpsab.ir/%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AA%D8%BA%DB