شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
درددل با است ممنوع کودکان

درددل با کودکان ممنوع است
[font="Arial", sans-serif] [/font]
[font="Arial", sans-serif]وقتی مرتب با فرزندتان درد و دل می‌کنید و در گفتگوها گوشزد می‌کنید که در این زندگی، چقدر سختی و عذاب کشیده‌اید چقدر رنج دیده‌اید و چه فداکاری‌ها که نکرده‌اید[/font]...
[font="Arial", sans-serif] [/font]
[font="Arial", sans-serif]در واقع مرتب به فرزندتان القا می‌کنید که من قربانی این زندگی هستم و تو تنها چشم امید و ناجی من هستی. حالا او خودش را نجات دهنده شما تصور می‌کند و هیچ لحظه‌ای را برای نجات شما از دست نمی‌دهد، غافل از اینکه خودش تمام زندگیش را با نگرانی برای شما از دست می‌دهد و به جهان نگاهی منفی پیدا می‌کند و جهانی که در آن قرار است از زندگی کردن در آن لذت ببرد[/font].

[font="Arial", sans-serif]در قبال رسیدگی و عشقی که به فرزندانمان می‌دهیم آنها را مدیون و بدهکار و ناامن نکنیم، به آنها کمک کنیم زندگی‌های مستقل و ذهن‌های آرام داشته باشند.[/font]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تهدید کردن كودک ممنوع monafalsafi1400 0 506 ۰۰/۹/۳، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: monafalsafi1400
  شب ادراری کودکان | آموزش کنترل مثانه و شب ادراری کودکان farazmoshaver 0 598 ۰۰/۳/۲۴، ۱۰:۰۳ صبح
آخرین ارسال: farazmoshaver

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان