شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
الکتروموتور بر فاکتور 20 قیمت مهم

20 فاکتور مهم بر قیمت الکتروموتور
#1
20 فاکتور مهم تاثیر گذار 
در ادامه به معرفی 20 فاکتور مهم که به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاثیر میگذارد و باید در زمان خرید الکتروموتور به آنها توجه فرمایید میپردازیم که
[*]ولتاژ: آیا به پریز دیواری دسترسی خواهید داشت یا به محصولی نیاز دارید که با باتری کار کند؟ اگر پریز دیواری موجود است ، آیا استاندارد ولتاژ (115 ولت) است یا صنعتی (230+ ولت)؟
[*]فرکانس: موتورها برای محصولاتی که در ایالات متحده فعالیت می کنند با فرکانس 60 هرتز کار می کنند ، اما اگر از محصول شما در خارج از ایالات متحده استفاده می شود ، ممکن است لازم باشد یک گزینه 50 هرتز یا 50-60 هرتز را در نظر بگیرید.
[*]سرعت: آیا سرعت یا محدوده سرعت مشخصی وجود دارد که برای کار به موتور نیاز دارید؟ اگر سرعتهای دقیق یا قابل تنظیم مهم هستند ، ممکن است لازم باشد یک کنترل به موتور اضافه کنید.
[*]گشتاور: برنامه شما به چه مقدار گشتاور شروع نیاز دارد؟ آیا گرانش مانعی است که باید مورد توجه قرار گیرد؟ آیا نیاز گشتاور موتور در طول دوره عملکرد موتور متفاوت است؟ میزان گشتاور "بدترین سناریو" مورد نیاز برنامه شما چقدر است؟
[*]قدرت: آیا قدرتی که فکر می کنید برنامه شما نیاز دارد با قدرتی که در واقع از آن استفاده می کند برابر است؟ هنگام ارائه مشخصات ، بدانید که از قدرت در حال استفاده یا حداکثر توان استفاده می کنید.
[*]چرخه وظیفه: مهم است که چرخه کار موتور خود را بشناسید. آیا برنامه شما به طور مداوم (به اندازه کافی طولانی برای رسیدن موتور به دمای کامل کارکردن) یا با انفجارهای کوتاه با گذشت زمان برای خنک شدن کامل موتور در بین چرخه ها ، اجرا می شود؟ موتورهایی که به صورت متناوب کار می کنند اغلب می توانند از موتور کوچکتر نسبت به برنامه های کاربردی با سرعت و گشتاور یکسان استفاده کنند ، اما به طور مداوم کار می کنند. ویدیوی ما را در مورد اهمیت چرخه های کار هنگام انتخاب موتور بیشتر مشاهده کنید.
[*]چرخه عمر کاری: محصول شما به چه مدت طول عمر نیاز دارد؟ برنامه های کاربردی که بسیار متناوب اجرا می شوند اغلب می توانند با چرخه عمر کوتاه تر و نیازهای نگهداری بیشتر موتورهای DC و Universal برطرف شوند. برنامه هایی که به طور مداوم کار می کنند و باید هزاران ساعت بدون نیاز به تعمیر و نگهداری کار کنند ، ممکن است به موتور AC یا بدون برس DC نیاز داشته باشند که طول عمر بسیار بیشتری دارد.
[*]درجه بندی و محیط: موتور در معرض چه نوع عوامل محیطی قرار می گیرد؟ آیا نیاز به افزایش محافظت در برابر آب یا گرد و غبار دارید؟ آیا برنامه دارای الزامات خاصی است - مانند فولاد ضد زنگ در صنایع غذایی - یا نیاز به اقدامات پیشگیرانه در برابر مواد خورنده دارد؟ نمودار رتبه بندی IP کامل را بررسی کنید.
[*]اندازه قاب و پیکربندی: Groschopp 5 سبک مختلف گیربکس را ارائه می دهد. آیا فضای محدودی در داخل برنامه وجود دارد که انتخابهای موتوری را برای شما محدود می کند؟ آیا محور خروجی موتور باید به گونه ای قرار گیرد که با طراحی محصول کار کند - آیا گیربکس داخلی کار می کند یا به تنظیمات زاویه مناسب نیاز دارید؟
[*]دمای محیط: آیا محصول شما در دمای بسیار گرم یا سرد کار می کند؟ آگاهی از محدوده آب و هوایی بالقوه می تواند هنگام تعیین مصالح ، مانند روغن کاری با روغن یا گریس ، برای ساخت موتور مهم باشد.
[*]ارتفاع: آیا موتورها در مکانهایی در ارتفاعات بالاتر کار می کنند؟ ارتفاعات زیاد (ارتفاع 5000 فوت و بالاتر) به معنای نازک بودن هوا است که عملکرد مورد انتظار موتور را تغییر می دهد.
[*]نویز: همه موتورها به دلیل متحرک بودن قطعات سروصدا ایجاد می کنند ، اما برای برخی از کاربردهایی که در فضاهای عمومی یا محیط های بیمارستان هستند ، داشتن موتوری که تا حد امکان بی سر و صدا کار می کند بسیار مهم است. کاهش نویز اضافی را می توان از طریق پیکربندی مجدد چرخ دنده ها یا تنظیم در مواد به دست آورد.
[*]سیستم تهویه: آیا برای سیستم هایی که نیاز به محافظت بیشتر در برابر نفوذ دارند ، آیا نوع سیستم تهویه مورد نظر یا نیاز شما در دسترس خواهد بود؟ موتورهای بدون دریچه نسبت به موتورهای خنک کننده فن محافظت بیشتری در برابر عناصر ایجاد می کنند ، اما همچنین زمان زیادی طول می کشد تا موتور پس از کار سرد شود.
[*]دستگاه بازخورد: آیا باید نحوه عملکرد موتور خود را بفهمید؟ رمزگذارها و حسگرهای اثر هال داده ها را از موتور جمع آوری می کنند و می توانند با یک کنترل ترکیب شوند تا سرعت و جهت موتور تنظیم شود.
[*]کنترل: Groschopp موتورهای AC و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بسته های ترکیبی کنترل را می فروشد آیا برنامه شما موارد شکننده را اداره می کند و نیاز به شروع یا توقف نرم دارد یا می خواهید بتوانید سرعت را تنظیم کنید یا به طور منظم جهت موتور را تغییر دهید؟ آیا برنامه شما می تواند روی بیش از یک ولتاژ کار کند؟ می توان از کنترل های موتور برای تنظیم مشخصات موتور استفاده کرد ، اما از اضافه بار فعلی و سایر حفاظت های ایمنی نیز استفاده می کند. کنترل های AC و BLDC Groschopp را جستجو کنید.
[*]هزینه های عملیاتی: قبل از سرمایه گذاری در یک موتور برای برنامه خود ، هزینه های مورد انتظار هر نوع موتور را بر اساس کارایی موتور ، امید به زندگی ، نگهداری ، هزینه های اولیه و غیره مقایسه کنید. می توانید ماشین حساب قدرت و گشتاور سرعت رایگان ما را برای کمک به تعیین بارگیری کنید. هزینه های عملکرد موتور
[*]کارایی: بازده موتور بسته به عوامل زیادی متفاوت است. فاکتورهای کارایی برای موتورهای الکتریکی بزرگتر از یک اسب بخار مهمتر است زیرا بیشتر مصرف انرژی را تشکیل می دهند. موتورهای اسب بخار فرکشنال نیز به دلیل ساختاری که دارند نسبت به موتورهای انتگرال کارآمدتر هستند.برای مشاهده سایت مهم در زمینه خرید و قیمت الکتروموتور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان