شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پرفکت شارژ حساب مانی

شارژ حساب پرفکت مانی
کسانی که حساب پرفکت مانی دارند می توانند به سادگی از ووچرهای الکترونیکی پرفکت مانی یا روش های پرداختی دیگر مانند حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنند. پرفکت مانی یک سیستم پرداخت پویا و مطمئن است که برای حواله ها با مبالغ بالا بسیارمناسب است و حداقل تا به امروز مشکلی با کاربران ایرانی نداشته است اما با توجه به این که یک سیستم نوپاست هنوز میان کاربران اینترنتی خیلی محبوب نشده است.پرفکت مانی برای افتتاح حساب برای کاربران ایرانی مشکلی ندارد اما با توجه به وجود تحریم ها امکان شارژ و خرید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای کاربران ایرانی کاری دشوار است اما شما می توانید با بیت مهر در سریع ترین زمان اقدام به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای حساب خود کنید.شما عزیزان میتوانید جهت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به وب سایت بیت مهر مراجعه کنید.
پاسخ
سلام دوستان شما میتونید برای خرید پرفکت مانی از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک بگیرید. با توجه این که یه سری تحریم ها در ایران وجود داره یکم سخته خرید پرفکت مانی. اما این سایت میتونه خیلی راحت این کار و براتون انجام بده. من خودم این کار و کردم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خرید پرفکت مانی arzdigital 0 524 ۰۰/۴/۱۲، ۰۳:۵۹ عصر
آخرین ارسال: arzdigital
  مقایسه پرفکت مانی و وب مانی bitmehr 0 548 ۹۹/۱۲/۴، ۱۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: bitmehr
  تبدیل و فروش پرفکت مانی bitmehr 0 560 ۹۹/۶/۱۸، ۱۲:۰۵ عصر
  مهم ترین مواردی که در هنگام خرید و فروش پرفکت مانی باید توجه کرد چی bitmehr 0 659 ۹۹/۵/۲۸، ۰۳:۰۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان