شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خرید ساختمانی انواع آهن آلات

خرید انواع آهن آلات ساختمانی
#1
آهن آلات ساختمانی عبارت است از محصولات فولادی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارند. میلگرد، پروفیل های ساختمانی، تیرآهن، نبشی و ناودانی و … از جمله انواع آهن آلات ساختمانی محسوب میشوند.میزان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصرفی در یک پروژه ی ساختمانی نقش موثری را در برآورد هزینه ی ساخت دارد. برآورد میزان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آلات ساختمانی، میلگرد و پروفیل و محاسبه ی دقیق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آلات  مورد نیاز در سازه های بتنی و فلزی از از دیگر خدماتی است که فولاد فیدار با بهره گیری از دانش، تجربه و مهندسین عمران و محاسبات به مشتریان خود ارائه می دهد
پاسخ
#2
قیمت آهن آلات در سال جاری با افزایش چشم گیری مواجه بوده که تاثیر بسزایی در افزایش قیمت مسکن داشته و طبق آخرین بررسی ها در سال 1400 در میانه تابستان، در مقاطع و محصولات اساسی از جمله ورق ، آهن و میلگرد این افزایش به اوج خود رسید که با بررسی عوامل تاثیر گذار بر شاخص های بازار دلایل آن را می توان اینگونه استنتاج کرد:
-افزایش قیمت دلار
-تعطیلی ادارات و مراکز و همچنین کارخانه ها به دلیل پیک پنجم کرونا
-مشکل قطعی پی در پی برق در اکثر شهر ها و استان ها
یکی از راهکارهایی که برای کاهش هزینه های کارخانه ها یا موسسات وابسته به آهن آلات،خرید از نزدیکترین بنگاه خرید آهن در شهر یا استان مربوطه می باشد.بطور مثال کارخانه واقع در مشهد مقرون بصرفه هست برای کاهش هزینه های باربری از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 مورد نیاز خود را خریداری نماید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان