شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خرید زمان بهترین آهن آلات برای

بهترین زمان برای خرید آهن آلات
تصمیم گیری صحیح در خصوص مناسب ترین زمان خرید مقاطع فولادی مستلزم بررسی اصولی و رصد روزانه بازارهای موازی فولاد، بورس و ارز می باشد. این درحالی است که افراد و سرمایه گذاران حوزه فولادی باید با تفکر بلند مدت و تحلیل های خود در بهترین زمان بدست آمده و به دور از هیجانات بازار نسبت به معاملات در میادین فولادی اقدام نمایند. با این وجود به پیشنهاد ما برای جلوگیری از ضرر زیاد در این بازار، در زمان نیاز و به قدر کفایت خرید خود را انجام دهید.کارشناسان زبده فولاد فیدار ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنین آماده راهنمایی و مشاوره به مشتریان عزیز در جهت استعلام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.
پاسخ
قیمت آهن آلات در سال جاری با افزایش چشم گیری مواجه بوده که تاثیر بسزایی در افزایش قیمت مسکن داشته و طبق آخرین بررسی ها در سال 1400 در میانه تابستان، در مقاطع و محصولات اساسی از جمله ورق ، آهن و میلگرد این افزایش به اوج خود رسید که با بررسی عوامل تاثیر گذار بر شاخص های بازار دلایل آن را می توان اینگونه استنتاج کرد:
-افزایش قیمت دلار
-تعطیلی ادارات و مراکز و همچنین کارخانه ها به دلیل پیک پنجم کرونا
-مشکل قطعی پی در پی برق در اکثر شهر ها و استان ها
یکی از راهکارهایی که برای کاهش هزینه های کارخانه ها یا موسسات وابسته به آهن آلات،خرید از نزدیکترین بنگاه خرید آهن در شهر یا استان مربوطه می باشد.بطور مثال کارخانه واقع در مشهد مقرون بصرفه هست برای کاهش هزینه های باربری از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مورد نیاز خود را خریداری نماید.
پاسخ
به نظرم قبلش باید ببینیم قیمتای اون سایت چقدر معتبره و با کارشناسای فروششون صحبت کنیم من با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چندباری کار کردم خیلی خوب جوابمو دادن و تونستم سفارش آهن و ورق خودم رو ثبت کنم. wink
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی بهترین سایت خرید لایک ایرانی aynazmasomi 0 365 ۰۱/۲/۱۵، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: aynazmasomi
  بهترین گزینه برای خرید و فروش سریع تتر bitmehr 0 603 ۹۹/۷/۱۳، ۰۳:۱۲ عصر
آخرین ارسال: bitmehr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان