شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اختلاف قیمتی صرافی ها

اختلاف قیمتی صرافی ها
#1
به دلیل آن که صرافی ها به صورت مستقل از دیگر در حال فعالیت هستند، همیشه اختلاف قیمت های جزئی نیز با هم دارند، و هم چنین حجم معاملات انجام شده و مقدار عرضه و تقاضا و فروش و خریدهای ارزی در هر صرافی، در اختلاف قیمت صرافی ها بی تاثیر نیست. اگر چنانچه اختلاف قیمت صرافی بالا باشد، با حجوم معامله گران ارزی به آن صرافی، مجدد تعادل قیمتی برقرار خواهد شد، بنابراین اگر هم اختلاف قیمتی نیز وجود داشته باشد، مقدار آن بسیار ناچیز است.بسیاری افراد با وجود این اختلاف قیمتی در صرافی به دنبال کسب سود از آن می باشند. به طور مثال با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از یک صرافی و فروش آن به صرافی دیگر به دلیل اختلاف قیمتی بین آن ها، انتظار دریافت سود دارند، که تقریبا در اکثر موارد به دلیل نوسانات شدید ارزی ممکن است متحمل ضررهای جبران ناپذیری بشوند. البته کارمزد تراکنش های انجام شده در این صرافی ها را نیز نباید فراموش کرد که در مواردی باعث ضرر می شود.کارشناسان بیت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنین آماده راهنمایی و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
 و سایر موارد ارزی می باشند. باعث افتخار مجموعه ماست که بتوانیم به شما هموطنان گرامی خدمت کنید.
پاسخ


لطفاً توجه داشته باشید که ارسال‌های جدیدی که در این انجمن ثبت می‌شوند، ابتدا باید توسط یکی از مدیران تأیید شوند و پس از تأیید مدیر، قابل دیدن خواهند بود.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود به این مطلب را در این کادر بنویسید.
شکلک‌ها
gol like think wink
laugh right left happy
Sad Heart Huh cofee
love hi new  
[شکلک‌های بیش‌تر]

تایید انسان بودن کاربر
لطفاً جعبه زیر را تیک بزنید. این فرآیند از فعالیت ربات‌ها جلوگیری می‌کند.

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان