شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
داخلی خودرو های قیمت

قیمت خودرو های داخلی
سلام دوستان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو کسی میدونه ؟
پاسخ
خداروشکر قیمتا داره میاد پایین
پاسخ
ظاهرا قراره سر برجام به توافق برسیم برای همین قیمتا همه ریخته. من تو این سایت خودرو45 قیمت روز ماشینا رو هر روز چک میکنم. ایشالا که همینطوری ریزش قیمت داشته باشیم. لینکشو میزارم این پایین هر روز چک کنید کیف کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(۹۹/۸/۲۰، ۰۱:۳۹ عصر)reyhanes7770 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو کسی میدونه ؟

سلام . من خودم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو تو سایت خودرو45 چک میکنم. هم قیمتاش زود به زود آپدیت میشه هم یه پلتفورم جامع و مطمئن برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 هستش.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هزنه خودرو های پیش فروش مدیران خودرو reyhanes7770 1 619 ۰۲/۱۱/۱۸، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: Tragle
  کاهش قیمت در خودروسازی ایران خودرو reyhanes7770 2 707 ۰۰/۴/۲۷، ۱۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: عاطفه نورابی
  ریاست جمهوری آمریکا تاثیری بر روی کاهش قیمت خودرو داره؟ reyhanes7770 0 598 ۹۹/۸/۱۸، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: reyhanes7770
  تعمیر موتور خودرو | تعمیرات اساسی موتور خودرو تضمینی seoupdate 1 695 ۹۹/۴/۲۱، ۱۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: sahariM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان