شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خرید معایب مزایا بررسی تایید و بدون ووچر هویت

بررسی مزایا و معایب خرید ووچر بدون تایید هویت
#1
اولین کاربرد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای کاربرانی است که به شماره تلفن ثابت دسترسی ندارند. علاوه بر این بعضی از کاربران بیم آن را دارند که با ارسال اطلاعاتشان، مشکل و یا خطری آن‌ها را تهدید کند و در واقع نگران نشر هویت خود و سوء استفاده از هویت آن‌ها در فضای مجازی هستند. از طرف دیگر بعضی از افراد دائما در حال جابجایی  و سفر هستند و نمی‌توانند آدرس دقیقی برای خرید ووچر و تایید هویت آن ذکر کنند و در نهایت آخرین مزیت خرید ووچر بدون تایید هویت آن است که بعد از دریافت کد ووچر شما می‌توانید آن را به ارزهای دلخواه خود تبدیل کنید و در واقع بدون احراز هویت می‌توان به ارزهای زیادی دست یافت. از جمله مهم‌ترین معایب خرید ووچر بدون تایید هویت احتمال پول‌شویی و کلاهبرداری و عدم پیگیری نتیجه تراکنش به شکل قانونی می‌باشد. علاوه بر این، میزان کارمزد در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسبت به خرید با احراز هویت بیشتر است. همچنین در خرید ووچر بدون تایید هویت انجام تراکنش‌ها با تاخیر بسیار زیادی روبرو است که این امر نگرانی بسیار زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند. به طور کلی خرید ووچر با احراز هویت به دلیل قانونی بودن و عدم ایجاد نگرانی و همچنین کارمزد کمتر مناسب‌تر است اما در مواردی که شخص به هر دلیلی نمی‌تواند عملیات احراز هویت را انجام دهد، خرید بدون احراز هویت می‌تواند راه‌گشا باشد.کارشناسان بیت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنین آماده راهنمایی و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و سایر موارد ارزی می باشند. باعث افتخار مجموعه ماست که بتوانیم به شما هموطنان گرامی خدمت کنیم.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان