شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی مسترکارت

معرفی مسترکارت
#1
همان طور که گفته شد،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 به دو صورت فیزیکی و مجازی ارائه می شود. این کارت ها مشابه با کارت های بانکی ایران شامل اطلاعاتی مانند شماره کارت، تاریخ انقضاء و … است که برای خرید و پرداخت وارد نمودن آنها در سایت، الزامی است. بنابراین فرقی نمی کند که شما مسترکارت فیزیکی خریداری کرده اید یا مسترکارت مجازی ! تنها چیزی که در مورد این دو نوع کارت با یکدیگر فرق می کند، تفاوت شان در نحوه دریافت اطلاعات کارت است! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به صورت یک کارت بانکی معمولی با تمامی اطلاعات که به نام شما ثبت شده اند، به دست شما می رسد، در حالی که اطلاعات مسترکارت مجازی برای شما ایمیل می شود! به طور کلی مستر کارت ها در 3 شکل صادر می شوند. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، گلد و پلاتینیوم. هر یک از این کارتها با توجه به میزان سقف شارژ و برداشت و … با یکدیگر متفاوت بوده و مسلما هزینه خرید متفاوت با یکدیگر از هم نیز دارند.کارشناسان بیت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنین آماده راهنمایی و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با پرداخت های ارزی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و موارد مشابه می باشند. خوشحال می شویم بتوانیم به شما هموطنان گرامی خدمت کنیم.
پاسخ


لطفاً توجه داشته باشید که ارسال‌های جدیدی که در این انجمن ثبت می‌شوند، ابتدا باید توسط یکی از مدیران تأیید شوند و پس از تأیید مدیر، قابل دیدن خواهند بود.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود به این مطلب را در این کادر بنویسید.
شکلک‌ها
gol like think wink
laugh right left happy
Sad Heart Huh cofee
love hi new  
[شکلک‌های بیش‌تر]

تایید انسان بودن کاربر
لطفاً جعبه زیر را تیک بزنید. این فرآیند از فعالیت ربات‌ها جلوگیری می‌کند.

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان