شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در می‌شوند؟ کارت شارژ آیا می‌دانید ویزا ایران فیزیکی که چگونه

آیا می‌دانید که ویزا کارت فیزیکی در ایران چگونه شارژ می‌شوند؟
#1
به دو روش می‌توانید این نوع ویزا کارت‌ها را شارژ نمائید:
•    روش اول : برخی از شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت‌های ارزی، در زمینه‌ی شارژ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیز فعالیت دارند و شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت‌های آن‌ها برای شارژ ویزاکارت فیزیکی خود اقدام نمائید.
•    روش دوم : از طریق ارسال حواله. از آنجا که برای ویزاکارت‌های فیزیکی در بانک ها، حساب‌های بانکی جداگانه وجود دارد، این امکان برای شما وجود دارد که از طریق صرافی‌های معتبر و مجاز ، به حساب خودتان مبلغ مورد نظر را مستقیما حواله کنید. مدت زمانی که طول می‌کشد تا مبلغ مورد نظر در حساب شما قرار گیرد و کارت شما شارژ شود، 2 الی 5 روز کاری می‌باشد.
تیم بیت مهر در زمینه‌ی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ فعالیتی ندارد، اما شما می‌توانید از طریق مراجعه به وب سایت ما برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقدام نمائید. این نوع ویزا کارت‌ها دارای دو نوع گلد و سیلور می‌باشند و امکان خرید با استفاده از آن‌ها در کلیه‌ی فروشگاه‌های معتبر آنلاین وجود دارد همچنین برای ویزاکارت‌های مجازی قابلیت شارژ نیز دارند و ما شارژ ویزاکارت‌های مجازی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهیم. شما با استفاده از ویزاکارت مجازی می‌توانید به رزرو هتل در خارج از کشور نیز بپردازید.
کارشناسان بیت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنین آماده راهنمایی و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با پرداخت های ارزی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و موارد مشابه می باشند. خوشحال می شویم بتوانیم به شما هموطنان گرامی خدمت کنیم.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان