شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
وب طراحی سایت ساخت

ساخت سایت | طراحی سایت | طراحی وب سایت
#1
[/url]
ساخت سایت و راهکارهای طراحی سایت
شما می توانید انواع متفاوتی از [url=http://www.npco.net/create-site.htm]طراحی سایت 
ها را ایجاد نمایید. تفاوت های زیادی میان انواع وب سایت هایی که می توانید ایجاد کنید وجود دارد. از فعالیت های تجارت الکترونیکی گرفته تا عضویت برای کاربران سایت و ... ممکن است در ساخت سایت مورد نظر شما وجود داشته باشد. بنابراین برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود بهترین روش را دنبال کنید. نحوه ایجاد وب سایت بستگی به هدف و خواسته شما دارد.
مثلا اگر می خواهید یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساده درست کنید، می توانید از template های موجود در پلت فرم ها استفاده کنید. در این صورت به هیچ گونه کد نویسی نیاز ندارید. می توانید تم هایی را که برای ساخت سایت خود می‌خواهید پیدا کنید، آن را فعال و حتی شخصی سازی کنید.
برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های ساده و ابتدایی می توانید از تگ ها و استایل شیت های HTML ، CSS و نیز جاوا اسکریپ استفاده کنید. این تگ ها و استایل شیت ها، از سینتکس های فانتزی استفاده می کنند. اما در واقع در ایجاد موفقیت آمیز یک سایت نیازی به آن ها نداریم. برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های تعاملی و پویا و ایجاد قابلیت های بیشتر و پایگاه های داده احتیاج به یک زبان برنامه نویسی داریم.
زبان برنامه نویسی Action Script برای ایجاد فایل های Flash مثل فیلم ها و انیمیشن ها به کار می رود. با این زبان برنامه نویسی می توان تصاویر وکتور را بر روی وب به نمایش گذاشت. تصاویر وکتور تصاویری هستند که با توجه به مختصاتی که به آن ها داده شده ترسیم می شوند و بنابراین چون نیازی به ذخیره تک تک پیکسل های یک تصویر ندارند، دارای حجم پایینی هستند اما مرورگرهای وب توانایی پخش آن ها را ندارند. در نتیجه از پلاگینی تحت عنوان Flash Player استفاده می کنند. این پلاگین بر روی مرورگر نصب می شود و به محض باز شدن طراحی سایت های فلش، این پلاگین کد Action Script را خوانده و به نمایش می‌گذارد.
قابلیت های پیشرفته تری مثل ایجاد سبد خرید در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، نیاز به برنامه نویسی های تحت وب دارد. بنابراین معمولا از طریق یک زبان برنامه نویسی مانندPHP ، Asp و... چنین قابلیت هایی به سایت اضافه می شود. PHP یک زبان برنامه نویسی سمت سرور برای ایجاد سایت های پویاست و قابلیت ترکیب با HTML را دارد. از PHP معمولا در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها و سایت های بسیار تعاملی با تعداد کاربران بالا و به روزرسانی های متعدد استفاده می شود. بخش زیادی از ساخت سایت های معروفی مثل Yahoo، Google ، Facebook، Flickr و ... با زبان PHP ایجاد شده است. امروزه PHP از رقیبان خود مثل Asp پیشی گرفته است.
[تصویر:  web-design-nonegar1.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]
آیا همیشه در سر داشتید که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنید اما نمی دانید چطور؟ یا شاید همیشه فکر می کردید که کار دشواری است؟ آیا طراحی سایت به طور قطع نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی دارد؟ در ادامه مقاله نکاتی را فراهم کردیم که مرحله به مرحله پروژه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را انجام دهید که سریع ترین و کوتاه ترین راه بدون نیاز به یادگیری کد های HTML و CSS برای ساخت سایت است. امروزه طراحی سایت های بیشماری وجود دارند که با پلتفرم های وردپرس، جوملا، دروپال و... توسط طراحان سایت ساخته شده اند و همچنین می توان وب سایت را از ابتدا کد گذاری کرد و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را انجام داد اما این روش به دو دلیل توصیه نمی شود یکی این که زمان زیادی طلب می کند و دیگری این که خروجی کار و نتیجه پروژه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متوسط خواهد بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و طراحی اپلیکیشن از مهارت های قابل توجه این چند دهه اخیر به شمار می رود. امروزه اهمیت ساخت سایت نه تنها برای مشاغل و تجارت ها از اهمیت بالایی برخوردار است بلکه بسیاری از افراد به عنوان شغل و حرفه خود به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشغول هستند. تفاوتی ندارد به چه کسب وکاری اشتغال دارید ساخت سایت هم به مشاغل بزرگ و هم کسب وکار های کوچک کمک کرده تا توسعه و ارتقا پیدا کنند اما نکته مهمی که برخی کارفرمایان به آن توجه ندارند سهولت دسترسی کاربران به بخش های وب سایت است.
برخی تصور می کنند طراحی سایت پیچیده جذابیت بیشتری دارد و باعث می شود بازدید کننده زمان طولانی تری در سایت سپری کند اما واقعیت این است دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به گونه ای است که کاربران تمایل دارند هرچه سریعتر به بخش مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند و پیچیدگی بیش از حد باعث سردرگمی مخاطب و در نهایت خروج از طراحی سایت می شود بنابراین پروژه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود را به دست افرادی بسپارید که تجربه لازم در این زمینه را داشته باشند و شما را در این راه یاری دهند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مرحله اول بستگی به این دارد که شما چه چیز از سایت می خواهید و پس از ساخت سایت تا چه حد به هدفتان نزدیک شدید. مرحله ی بعد برای ارزیابی سایت حرفه ای مقایسه با سایت های رقبا می باشد. آنالیز نقاط قوت و نقاط ضعف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رقبا و مقایسه آن با سایت خود باعث تلاش برای بهبود وضعیت وب سایت می شود. از دیگر فاکتور های ساخت سایت حرفه ای ریسپانسیو بودن است. گوگل در الگوریتم های جدید خود طراحی سایت واکنش گرا را به عنوان فاکتوری مهم در رتبه بندی نتایج اعلام کرده است. از دیگر موارد امنیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشد. هیچ یک از کاربران به سایتی که امنیت اطلاعات بازدید کنندکان را تامین نمی کند اعتماد نخواهند کرد.
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برترین سایت‌های معتبر برای خرید فالوور amir1879 0 424 ۰۱/۵/۳، ۱۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: amir1879
  طراحی سایت مشاور پوست مو زیبایی baharnpco 1 1,054 ۰۰/۱۲/۱۰، ۰۵:۴۵ عصر
آخرین ارسال: aliali663
  طراحی سایت تولید پارافین صنعتی azadehsadeghi 1 867 ۰۰/۱۲/۵، ۰۲:۰۰ صبح
آخرین ارسال: aliali663
  بهترین شرکت طراحی سایت web05 0 504 ۰۰/۱۲/۴، ۰۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: web05
  الگوریتم جدید گوگل سایت های دارای تبلیغات مزاحم را در نتایج جستجو soraya 2 2,602 ۰۰/۱۱/۲۴، ۰۴:۲۸ عصر
آخرین ارسال: fereshte2
  طراحی سایت بیمه marjannn 1 798 ۰۰/۹/۲، ۱۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: nilloo
  سفارش ساخت اپلیکیشن و فروشگاه اندروید | ساخت برنامه فروشگاهی hasanem 1 996 ۰۰/۱/۲۴، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: shinaweb
  طراحی سایت مثل دیجی کالا2 marjannn 0 697 ۹۹/۹/۱۰، ۰۶:۰۲ عصر
آخرین ارسال: marjannn
  طراحی سایت بیمه marjannn 0 658 ۹۹/۸/۵، ۰۵:۰۴ عصر
آخرین ارسال: marjannn
  استاندارهای طراحی سایت limotorsh 0 677 ۹۸/۱۰/۱۳، ۱۰:۰۸ عصر
آخرین ارسال: limotorsh

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان