شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
با فریم و بحران ساخت اسپیس صحرایی ستاد بیمارستان

ساخت بیمارستان صحرایی و ستاد بحران با اسپیس فریم
#1
Thumbs Up 
[b]آیا ساخت بیمارستان صحرایی و اتاق ایزوله با اسپیس فریم امکان پذیر است؟[/b]
[b][تصویر:  %D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9...11x400.jpg][/b]
[b]استفاده از استند های نمایشگاهی برای ایجاد اتاق ها و فضاهای مختلف برای ساخت [b][b]بیمارستان صحرایی و اتاق ایزوله با سازه اسپیس فریم[/b] کمک شایانی خواهد بود که در گذشته برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وجود نداشت. در نتیجه با وجود یک محدودیت، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عملا امکان پذیر نبود. [b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b] و استند های نمایشگاهی فضای کنترل شده ای را در بین بخش های مختلف فضای مورد نظر جهت احداث مرکز درمانی ایجاد خواهد کرد، که با کمک ابزار آلات در دسترس می توان به آن اتصالی محکم و شکل های مختلف داد.


حتی مزیت [b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b] در مقایسه با دیگر روش های سنتی و رایج موجود این است که اگر از نتیجه نهایی کار برای ساخت بخش های مختلف بیمارستان صحرایی مورد نظر رضایت نداشتید می توانید آن را به سادگی تغییر دهید و فضایی بزرگتر یا محدود تر ایجاد کنید. این ابزار آلات بسیار سبک بوده و جابجایی آسان تری خواهند داشت.

[/b]
[/b]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان