شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در جایی را دوربین‌های نظارتی نصب کنیم چه

دوربین‌های نظارتی را در چه جایی نصب کنیم
#1
دوربین‌های نظارتی برای تحت نظر داشتن اطراف بسیار مفید هستند. این دوربین‌ها باید در محل مناسب قرار بگیرند تا کارایی مطلوبی داشته باشند. شما می‌توانید با تماس با  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
 مناسب‌ترین نوع را تهیه کنید.


[تصویر:  cam_387921_13980509-161946.jpg]

 
کنترل نقاط دسترسی کمکی با دوربین‌های نظارتی
نقاط دسترسی کمکی، شبیه به نقاط ورودی اصلی منزل شما هستند، به این معنی که افراد به وسیله این راه‌ها به برخی از مسیرهای ورودی نیز دسترسی دارند، و به همین دلیل، باید امنیت این نقاط دسترسی کمکی نیز به طور مناسبی حفظ شود. با این حال، به چند دلیل، نقاط دسترسی کمکی، بعضی از بهترین مکان‌ها برای نصب دوربین‌های نظارتی هستند. 
اول این که، سارقین دوست دارند این گونه فرض کنید که آنها می‌دانند که صاحب خانه‌ها چگونه در این مورد فکر می‌کنند و در برخی از موارد، آنها به این حقیقت نزدیک هستند. با این حال، این حقیقت ساده می‌تواند به شما امکان بدهد که آنها را در این تصور واهی خود قرار بدهید.
سارقان اغلب فکر می‌کنند که نقاط دسترسی کمکی توسط بعضی از صاحب خانه‌ها بدون نصب تجهیزات امنیتی و نظارتی رها شده است، بنابراین نصب سنسورها و دوربین‌های امنیتی در این مکان‌ها به تأمین امنیت نقاط ورودی منزل شما کمک می‌کند و این احتمال را کاهش می‌دهد که این نقاط دسترسی  توسط افراد غیر مجاز برای دسترسی به منزل شما مورد سوءاستفاده قرار بگیرند.
نمونه‌هایی از این نقاط دسترسی کمکی، شامل پنجره‌های اطراف منزل، درب‌های جانبی، و موارد دیگری مانند آن هستند. اگر هر یک از این نقاط محافظت نشوند، ممکن است توسط افراد غیرمجاز برای ورود به منزل مورد استفاده قرار بگیرند. این تجهیزات امنیتی به شما کمک می‌کنند تا امنیت پنجره منزل خود را تقویت کنید و قفل درب‌هایی که در این مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند را تقویت کنید. اما بدون قرار دادن سنسورها و دوربین‌های نظارتی برای نظارت بر این نقاط دسترسی کمکی، امنیت منزل شما در این نقاط ناقص خواهد بود.
دوربین‌های نظارتی حداقل تأثیر را در این مکان‌ها خواهند داشت، زیرا گاهی اوقات فضای محدودی را در اطراف خود دارند که به دوربین‌ها اجازه نمی‌دهند که به اندازه کافی موثر باشند. با این حال، نقاط دسترسی کمکی مکان‌هایی هستند که سنسورها بیشترین کاربرد را دارند.
استفاده از دوربین‌ها در گاراژها و راهروها
اکنون، به خاطر داشته باشید که راهروها به عنوان محیط پیرامونی ثانویه طبقه بندی شده‌اند. محیط گاراژ‌ها نیز باید در این طبقه بندی متفاوت قرار داده شوند. این باور وجود دارد که این اماکن را باید به عنوان محیط جداگانه‌ای از محیط پیرامونی اولیه منزل (که درب ورودی حیاط و یا حصار اطراف منزل هستند)، در نظر گرفت، و بنابراین، این اماکن نیز باید به طور مجزا از بخش اصلی منزل مورد توجه قرار بگیرند. به همین دلیل است که این اماکن به عنوان محیط ثانویه طبقه بندی می‌شوند.  
هنگام بحث در مورد تأمین امنیت راهرو‌ها و مسیرهای ورودی، باید توجه داشت که استفاده از سنسورها بسیار مشکل است، و این موضوع تنها به این دلیل است که مسیرهای عبور باید تحت پوشش امنیتی با مساحت وسیع‌تری قرار بگیرند. به همین ترتیب، دوربین‌های امنیتی که بر روی مسیرهای ورودی قرار داده می‌شوند، در جهت مسیرهای ورودی منزل تنظیم می‌شوند تا به شما کمک کنند که این قسمت از منزل خود را به طور موثری کنترل و نظارت کنید. همین روش را می‌توان برای گاراژ منزل نیز اجرا کرد، اگرچه این موضوع بستگی به این مسئله دارد که شما یک گاراژ در مجاورت منزل خود دارید و یا این که این مکان به طور جداگانه قرار دارد.
صرف نظر از نوع گاراژی که در خانه دارید، می‌توانید از دوربین‌های امنیتی و سنسورها به طور یکسان استفاده نمایید. به منظور تأمین امنیت گاراژهای مجزا بهتر است که دوربین‌های نظارتی بیرونی به طور پیوسته با منزل و در جهتی که رو به گاراژ است نصب شوند. همچنین این موضوع توصیه می‌شود که  دوربین‌های امنیتی داخلی و سنسورها در داخل گاراژ نصب شوند تا در ارتباط با بعضی از قفل‌های درب گاراژ مورد استفاده قرار بگیرند.
strong نتیجه گیری
در طول این مقاله، بر روی این واقعیت‌ها تأکید شده است که دوربین‌های امنیتی، سیستم‌های نظارتی و سنسورهای هشدار دهنده بازدارنده‌های امنیتی فعال نیستند. این تجهیزات به منظور کمک به صاحبان خانه برای کنترل جنبه‌های خاص منزل به صورت یکپارچه مورد استفاده قرار می‌گیرند. حتی اگر تجهیزات به عنوان بازدارنده‌های فعال نباشند، اما هنوز هم نقش مهمی در تأمین امنیت خانه ایفا می‌کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی قیمت هزینه جا به جایی پیانو lemonn 0 8 ۹۸/۱۰/۲، ۱۲:۴۷ عصر
آخرین ارسال: lemonn
  بهترین مکان برای قرار دادن دوربین‌های نظارتی در منزل diacobolt 0 79 ۹۸/۴/۱۲، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: diacobolt
  نصب دوربین نظارتی برای امنیت بیشتر mahya68 0 24 ۹۸/۴/۴، ۰۴:۵۰ عصر
آخرین ارسال: mahya68
  چگونه یک خانه را برای دوربین های مداربسته پیش سیم کشی کنیم؟ آژیر سنترال 0 263 ۹۶/۱۰/۵، ۰۳:۱۶ عصر
آخرین ارسال: آژیر سنترال

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان