شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در آموزش تصویری سریع اکسل درصد چگونه بگیریم؟

چگونه در اکسل درصد بگیریم؟ آموزش تصویری سریع
#1
در ادامه آموزش های کاربردی نرم افزار اکسل، در این پست قصد داریم تا نحوه درصد گیری اعداد در محیط Excel را سریع و آسان به شما نمایش دهیم، با ما همراه باشید.
۱- مقدمه
محیط اکسل شباهت هایی با محیط Word دارد. نوارهای Standard و Format داریم که از دکمه های آنها بعنوان ابزار برای انجام کارها استفاده می کنیم.  درمحیط اکسل نوار ابزارهای دیگری نیز وجود دارد که بر حسب ضرورت می توان  آنها را فعال یا غیر فعال کرد. در اینجا مشابه Word، Task Pane داریم. اگر فایل هایی را باز کنیم، اسامی فایل ها در اینجا قرار می گیرد که با یک کلیک می توانیم هر کدام را در اختیار بگیریم.
نقل قول: مطلب مشابه: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲- فیلم آموزش درصد پیشرفت در اکسل
 
۳- فیلم درصدگیری اعداد در اکسل
 
نقل قول: مطلب مشابه:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نرم افزار اکسل می توانیم انواع محاسبات از ساده تا پیچیده را انجام دهیم و انواع نمودارها و منحنی ها را رسم کنیم. اکسل میتواند برای امور بسیار ساده مانند لیست کردن خرید های روزانه شخصی تا انجام اموری پیچیده مانند تهیه داشبوردهای مدیریتی مورد استفاده قرار گیرد.
توانا بود هر که دانا بود


پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان