شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
می داند مراقبت رسد به ازفرزندم فکر بیشتر و من از نظر مادرم که کند

مادرم ازفرزندم مراقبت می کند و به نظر می رسد که فکر می کند بیشتر از من می داند.
#1
احتمالاً مادرتان به سختی می تواند روش مادری را که خودش برای پرورش شما انجام داده، به عنوان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسقیماً به فرزند شما انتقال ندهد. با همه ی این ها، او از شما مراقبت می کرده و شما را به خوبی بزرگ کرده. بنابراین ابتدا یک نفس عمیق بکشید و از کمک او تشکر کنید. به او بگویید که از آنجایی که او چنین کار بزرگی را برای شما انجام داده است، شما نیز آموخته اید که مانند او دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوبی باشید. به او بفهمانید که شما نیاز دارید او به توانایی های شما اعتماد کند، بنابراین شما نیز می توانید به خودتان به عنوان یک مادر اعتماد کنید.

در همین حال، یک سری قوانین وضع کنید و برایش توضیح بدهید چگونه می خواهید کارها انجام شود. وقت آن است که از خودتان حمايت كنيد و به او بفهمانيد كه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كودک شما كیست.

 ترجمه شده توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی
   


اشتراک گذاری این مطلب

فیسبوک گوگل پلاس تویتر کلوب فیسنما دیگ لینکداین تلگرام

پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان