شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش ماشین ظرفشویی تعمیر

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی
#1
دوره آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی شامل عیب یابی مکانیک دستگاه و اموزش تعمیر برد ماشین ظرفشویی است. کلاس تعمیر ماشین ظرفشویی زیر نظر تعمیرکار لوازم خانگی (مسلط به برد و مکانیک) تدریس میشود. اموزش تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و اموزش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و اموزش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ از مثالهای اصلی در کلاس میباشد. اما ساختار کلی ماشینهای ظرفشویی یکسان است و در کلاس برندهای مختلف تشریح میشود.

در حال حاضر ماشین ظرف شویی با قابلیت های پیشرفته و نوآوری های بکار رفته توانسته بخشی از نیازهای آشپزخانه های صنعتی و خانگی را رفع کند. در کامتک شما با آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آشنا شده و ارتباط قطعات روی بورد با مکانیک دستگاه را میتوانید تحلیل کنید.

سرفصلهای دورهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


آموزش شناخت برندهای مختلف ظرفشویی و تفاوت قطعات مدلها با یکدیگر
شناخت شلنگهای ورودی آب و تعمیرات آنها
آموزش کارکرد و تعمیر شیرهای الکتریکی و شیرهای مخزن جا نمکی
نحوه کارکرد مخزن نمک و مخزن رزین و طریقه ارتباط آنها
آموزش اندازه گیرهای سختی آب منطقه و تنظیم اندازه مصرف نمک
نحوه کار و تعمیر پمپ سیرکولاسیون (موتور اصلی) ظرفشویی قدیمی
نحوه کار و تعمیر پمپ سیرکولاسیون جدید و دورهای مختلف آن
آموزش شناخت و تعمیر انواع پمپ تخلیه آب در ماشین ظرف شویی
عملکرد و تعمیر هیدروستات قدیمی و هیدروسنسورهای جدید
آموزش عملکرد و تعمیر سنسورهای اندازه گیری میزان آب داخل ظرفشویی
نحوه کارکرد تعمیر مخزن پودر و مایع شفاف کننده
آموزش تعمیر تایمرهای قدیمی الکتریکی و نیمه الکترونیکی
نحوه کارکرد و تعمیر هیترهای قدیمی و لوله ای جدید
اموزش تعمیر ترمیتورهای الکترونیکی و سنسورهای حرارتی جدید الکترونیک
نحوه کارکرد و تعمیر میکروسوییچ درب ظرفشویی
آموزش نحوه کار و تعمیرات انواع ترموستات های قدیمی
شناخت قطعات تشکیل دهنده روی برد و مدار ماشین ظرف شویی
نحوه ارتباط قطعات روی برد شامل نقشه خوانی مدار
اصول مسیر یابی و عیب یابی با نقشه و روشهای بدون نقشه در اموزش تعمیر برد ظرفشویی
کار با ابزارهای تعمیرگاهی برد و الکترونیک ماشین ظرف شویی
آموزش تعمیر برد ظرفشویی

بیشترین هدف در تعمیر ماشین ظرفشویی، بخش آموزش تعمیر برد ظرفشویی میباشد. در کارگاههای تخصصی لوازم خانگی کامتک شما با تعمیر برد ماشین ظرف شویی بصورت حرفه ای و عملی مهارت کسب میکنید. بطوریکه اشکالاتی که در حال حاضر برای این دستگاه بوجود میآید علی رغم مکانیک، تعمیر برد ظرفشویی است.

در بعضی ماشين‌ها بازوهای سبدی كه ظرف‌ها را در آن مي‌چينند متحرك است و اين امكان برای افراد وجود دارد كه حالت قراردادن اين ظروف در ماشين را به دلخواه خودتان تغيير دهيد.تعمیر ماشین ظرفشویی
بعضی ماشين ظرفشویی‌ها يك سيستم ويژه به نام براق‌كننده هم دارند؛ به اين صورت كه در مرحله آخر آبكشی، مايع براق‌كننده‌اي را روي ظروف مي‌پاشند تا هم شست‌ وشو كامل شود و هم ظرف‌ها برق بيفتند. اين سيستم علاوه بر شفاف‌شدن ظرف‌ها باعث می شود آنها زودتر خشك شوند.
بعضی از ماشين‌ ظرفشویی ها برای افزايش استحكام و ايمني سبدها از ريل‌های جديدی استفاده میکنند كه میتوان به وسيله آنها به آسانی و بدون هيچ مشكلي سبد را حتی وقتی كه كاملا پر است، بيرون كشيد؛ به اين دليل كه ريل‌های پايينی عميق‌ تر هستند و همين عمق باعث میشود تا ثبات كامل سبد تضمين شود و دشواری بيرون كشيدن سبد از بين برود.
بعضی ماشين‌ ظرفشویی ها علاوه بر امكان شست‌وشوي بسيار داغ، امكان آب‌كشی اضافی را هم براي مصرف‌كننده‌هاي وسواسي فراهم كرده‌اند.
بعضی ماشين‌ ظرفشوییها به سيستم تايمر تأخيري مجهزند؛ همان سيستمي كه اين روزها در بعضي از ماشين‌ لباسشویی ها هم مي‌بينيم. اين سيستم به شما امكان میدهد تا زمان روشن‌شدن ماشين لباسشويي را هر وقت كه خواستيد تعيين كنيد. بعضي ظرفشويي‌ها هم به سيستم تبادل گرما مجهزند.

نتیجه گیری دوره اموزش تعمیر ظرفشویی

با کار عملی در کلاس آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی شما میتوانید با باز و بسته کردن دستگاه ایرادهای مکانیکی دستگاه را تمرین کنید. همچنین بیشترین مباحث در کلاس تعمیر ماشین ظرف شویی برد دستگاه است که کاراموزان با مدارات ماشین ظرفشویی و ارتباط آن با مکانیک آشنا میشوند. در پایان دوره اموزش تعمیر ماشین ظرفشویی تسلط کافی در برد و مکانیک بدست میآید. اموزش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش، آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، عیوب ماشین ظرفشویی سامسونگ، آموزش تعمیر ظرفشویی پاکشوما از مثالهای اصلی در کارگاه میباشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
#2
ظرفشویی بوش

ماشین های ظرفشویی بوش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار اند و همچنین فناوری های به کار رفته در این ماشین ها بسیار پیشرفته است. در صورتی که ماشین لباسشویی بوش شما دچار مشکل شده است و نیاز به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دارد.

مشکلات رایج ظرفشویی بوش
بیشتر افرادی که با نمایندگی تعمیرات بوش تماس می‌گیرند دارای مشکلات زیر می باشند:

نشت آب از ماشین ظرفشویی: در صورتی که شلنگ آب ماشین ظرفشویی دچار مشکل شده باشد، ممکن است باعث نشت آب از ماشین ظرفشویی شود؛ بنابراین این قطعه باید تعویض شود.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی: روشن نشدن ماشین ظرفشویی می تواند بنا به دلایل مختلف باشد. از مهمترین دلایلی که می توان برای به وجود آمدن این مشکل به آن اشاره کرد، کار نکردن برد ماشین ظرفشویی و یا خراب شدن سیستم برق ماشین است. حتماً پریز ماشین ظرفشویی را بررسی کنید که دچار مشکل نباشد و اطمینان حاصل کنید که برق به درستی در آن انتقال می یابد.

کار نکردن پمپ آب: اگر پمپ آب ماشین ظرفشویی شما دچار گرفتگی و یا پارگی شده باشد، در این حالت ممکن است آب به درستی به ماشین ظرفشویی نرسد و بعد از کار کردن دستگاه متوجه شوید کلیه ظروف داخل ماشین ظرفشویی خشک هستند. در این حالت، باید پمپ و لوله های آب ماشین ظرفشویی مورد بررسی قرار بگیرند.
پاسخ
#3
سلام دوستان. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و بوش را میشناسید که در یک تعمیرگاه باشد؟
من هم میخواهم ساید بای ساید جنرال الکتریک و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم رو انجام بدم.
پاسخ
#4
همه ی دستگاه های الکتریکی که در منزل از آن استفاده میکنید قطعه ی مهمی به نام برد الکتریکی دارند که خراب شدن آن باعث از کار افتادن لوازم مصرفی شما میشود. ماشین لباسشویی فریجیدر هم دارای برد الکتریکی است که در صورتیکه از لباسشویی خوب نگهداری نشود و یا چند سال بعد از استفاده نیاز به تعمیر پیدا میکند.

[b]تعمیر برد لباسشویی فریجیدر[/b] از اهمیت خاصی برخوردار است چراکه در صورت تعمیر ناقص و یا نادرست این دستگاه بقیه ی اجزا نیز با مشکل مواجه خواهند شد. تعمیر برد لباسشویی فریجیدر یک امر تخصصی است و نیاز به تجربه و کسب دانش کافی و آشنایی با تمام قطعات دستگاه دارد . اگر متوجه شدید که خرابی ماشین لباسشویی از برد الکتریکی آن است بهتر است خودتان برای تعمیر آن اقدام نکنید این کار را به متخصص آن بسپارید. بهترین کار برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 تماس با نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران است. نمایندگی تعمیرات با داشتن دانش کافی این کار را در سریعترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد داد.

تعمیر برد لباسشویی فریجیدر
پاسخ
#5
بسیاری از تعمیرگاه های ظرفشویی، مدعی تعمیرات لوازم سامسونگ هستند اما باید توجه داشته باشید که وسیله ی تعمیری خود را به یک تعمیرگاه مجاز و مرکزی بسپارید تا وسیله ی شما به خوبی تعمیر گردد. این مجموعه با گردگیری، عملیات ویژه و تنظیمات تخصصی عمر وسیله ی شما را باز گردانی می کند و همانند روز اول به دستگاهی بی عیب و نقص تبدیل خواهد شد. پس به ما برای [b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b] خود اعتماد کنید.
پاسخ
#6
تعمیر ماشین لباسشویی حایر

در دنیای امروز استفاده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 حایر همواره یکی از دغدغه های بسیاری از افراد بوده است. امروزه با توجه به روی کار آمدن ماشین لباسشویی روش های سنتی شستشو جای خود را به روش های جدید داد که نتیجه آن آسان تر شدن کارها بود. در صورت خرابی ماشین لباسشویی در کار شستشو اختلال ایجاد می شود بنابراین بهتر است که نصب لباسشویی به دست افراد متخصص و تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر قرار گرفته و حداقل سالی یک مرتبه سرویس لباسشویی حایر انجام شود تا عمر عملکرد آن بیشتر شود. در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیر بهتر است با نمایندگی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تماس حاصل شود و با تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر مشورت نمایید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ


موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ماشین ظرفشویی وستینگهاوس ظروف را تمیز نمی کند mahya68 1 278 ۹۹/۷/۱۳، ۰۵:۰۲ عصر
آخرین ارسال: elidemy
  آموزش تعمیر یخچال و فریزر ساید بای ساید comtechtamir3 2 428 ۹۹/۶/۲۶، ۱۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: parisa1398
  نحوه تعمیر سوئیچ و تایمرهای معمولی ماشین لباسشویی mahya68 0 340 ۹۶/۸/۱۴، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: mahya68
  دوره آموزش تعمیر فتوکپی comtechtamir 0 287 ۹۶/۷/۱۹، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: comtechtamir
  آموزش تعمیر تبلت tarahi2025 0 526 ۹۶/۲/۱۷، ۰۵:۴۶ عصر
آخرین ارسال: tarahi2025

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان