شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اجتماعی با کار سومین شبکه روش linkedin

روش کار با سومین شبکه اجتماعی LinkedIn
#1
linked in
شبکه اجتماعی متفاوت که برای کاربرانی طراحی شده که هدفشان از حضور در فضای مجازی تنها تفریح نیست.

با بیش از 380 میلیون عضو، لینکدین مشهورترین شبکه اجتماعی است، که برای اهداف تجارت حرفه‌ای طراحی شده است.

[تصویر:  do.php?img=790]

با رشد روزافزون شبکه‌های اجتماعی‌، لینکدین پلتفرمی است که اغلب افراد از آن استفاده می‌کنند و خیلی‌ها هم انجام این کار را نادیده می‌گیرند. اما واقعیت این است که، لینکدین می تواند برای مشاغل مختلف بسیار کارآمد باشد.
با رشد روزافزون شبکه‌های اجتماعی‌، لینکدین پلتفرمی است که اغلب افراد از آن استفاده می‌کنند و خیلی‌ها هم انجام این کار را نادیده می‌گیرند. اما واقعیت این است که، لینکدین می تواند برای مشاغل مختلف بسیار کارآمد باشد.
سفارشی‌سازی URL پروفایل عمومی


حساب کاربری شخصی شما به‌ وسیله این کار حرفه‌ای به‌نظر می‌آید و اشتراک‌گذاری آن سریعترانجام ‌می‌شود. در عوض اینکه یک میلیون شماره گیج‌کننده در پایان داشته باشید،پیشنهاد بهتر این است که از آدرس کوتاه و واضحی مشابه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده نمایید. با مراجعه به این لینک آدرس اینترنتی خود را تنظیم نمایید و آدرس نمایه عمومی‌تان را از قسمت راست صفحه تغییر دهید.
ایجاد امضای پروفایل برای وبلاگ یا وب‌سایت شخصی


اگر وب‌سایت یا وبلاگ شخصی دارید، می‌توانید پیشگاه شخصی خود در لینکدین را بهبود دهید و به رشد شبکه حرفه‌ای خود کمک نمایید. برای این کار باید امضایی را برای پروفایل خود اضافه کنید. لینکدین طرح‌های زیادی را برای ایجاد نشان در پروفایل دارد و می‌توانید از این‌ قسمت آن را تنظیم نمایید.
نمایش نمونه کار


لینکدین به شما اجازه می‌دهد تا رسانه‌های گوناگونی را مانند فیلم، تصویر، اسناد، لینک‌ها، خلاصه ارایه‌ها، موارد تحصیلی و تجربه‌های شخصی‌تان را در پروفایل خود قرار دهید. این مورد شما را قادر می‌سازد تا پروژه‌های مختلف و نمونه‌های ‌کاری خود را نمایش دهید و پروفایل لینکدین بهینه‌تری داشته‌باشید.


برای افزودن این موارد کافی است مراحل زیر را طی کنید:


اشاره‌گر را روی پروفایل ببرید و Edit Profile را انتخاب کنید.


برای افزودن نمونه دلخواه روی آیکون Add Media کلیک کنید.


اگر می‌خواهید رسانه‌ای را در پروفایل یا وب‌سایت خود نشان دهید تا به مطالب بیشتری با رجوع به سایت دسترسی داشته‌باشند، گزینه آپلود فایل را بزنید.


روی Save کلیک کنید. پس از این کار، بروزرسانی‌های لازم روی صفحه اصلی شبکه شما نمایان می‌شود.

امکان استفاده از جستجو‌های ذخیره‌شده
لینکدین به کاربران اجاز می‌دهد تا 10 مورد از جستجو‌ مشاغل و ۳ مورد از جستجوی افراد را ذخیره‌سازی نمایید. پس از انجام جستجو، کلیک روی گزینه Save در سمت راست بالای صفحه، به شما امکان ذخیره یک جستجو و اجرای مجدد آن در زمان دیگر را می‌دهد. شما می‌توانید یادآوری‌های مختلف را به صورت هفتگی یا ماهانه (علاوه بر جستجو‌های روزانه مشاغل) توسط ارسال ایمیل به کاربران جدید در شبکه یا مشاغل مربوط به معیارهای جستجویتان، انجام دهید.


یافتن کار از طریق آگهی‌های شغلی در لینکدین
[تصویر:  do.php?img=791]

پس از تولید رزومه کاری خود به وسیله ابزار Resume Builder در لینکدین، می‌توانید زمینه‌های شغلی جدیدی را ایجاد کنید. لینکدین به شما اجازه می‌دهد تا مشاغل گوناگون را توسط کلمات کلیدی، عناوین، صنعت، مکان‌ها، شرکت، عملکرد، سطح تجربه و خیلی از موارد دیگر جستجو کنید. حتی این سرویس مشاغلی را که ممکن است به آن علاقه داشته‌ باشید براساس خلاصه‌ای از معیارهای کاری شما که می‌تواند مربوط به محل، اندازه شرکت و صنعت آن باشد، پیشنهاد می‌دهد.
برای مهارت‌های‌ خود تاییدیه بگیرید
[تصویر:  do.php?img=792]

در سال 2012، لینکدین ویژگی را به نام تاییدیه (Endorsements) ارایه کرد، که کاربران را قادر می‌ساخت ارتباطات مهارت‌هایشان را در بخش مشخصات شخصی خود تایید و ذکر نمایند.سپس مهارت‌های انتخاب‌شده به همراه پروفایل آنها در بخش مربوطه به نمایش در می‌آمد.


با این حال، شما نمی‌توانید ارتباطات خود را برای کسانی که شما را به وسیله آن مهارت‌ها تایید می‌نمایند، تضمین کنید، اما به دلیل اینکه این کار برای مخاطبین لینکدین شما بسیار آسان انجام می‌گیرد، می‌توانید بسیاری از آن‌ها را که قادر به انجامشان هستید، پیدا کنید. تنها باید مطمین شوید که پروفایل شما کامل بوده و زمان کافی را برای لیست کردن مهارت‌ها صرف کرده‌اید. این مورد قطعا به افزایش اعتبار مشخصات شما کمک خواهد‌ کرد
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi ، mesterweb ، saman ، araam ، نسیم ، shahin ، نگار ، hoboot ، soraya
#2
نکاتی که باید برای داشتن پروفایل بی نقص در لینکداین رعات شود:


1-استفاده از تصویر مناسب
کاربرانی که عکس پروفایلشان خالی یا تصویری از طبیعت  و یا هر چیز دیگری است مسلما خوشایند نیست
بهتر است یک تصویر پرسنلی که  فقط صورت در آن واضح است استفاده کنید

2-درج کامل اطلاعات تماس
اگر در شرکتی کار میکنید یا سایت خصوصی دارید بهتر است اطلاعات تماس از جمله ایمیل و حتی شماره تماس خود را در پروفایلتان ثبت کنید

3-recommendation توصیه نامه
این یکی از مهمترین قسمت پروفایل شماست.میتوانید از دوستان شبکه LinkedIn بخواهید تا شمارا recommendکنند.یعنی شمارو به انجام کار یا پروژه موفقی در گذشته توصیه کنند تا سایر بازدید کنندگان از تخصص شما با خبر شوند

4-فعال باشید
در LinkedIn فعال باشید.سعی کنید مطالب آموزشی و ارزشمند ارسال کنید دقت داشته باشید که این شبکه با فیسبوک متفاوت است و باید در انتخاب و ارسال مطالب دقت کنید

5-تخصص های خود را ثبت کنید
سعی کنید هر توانمندی که دارید در LinkedIn ثبت کنید.وقتی کاربران سایت از پروفایل شما دیدن میکنند بیشتر با شما آشنا میشوند.خصوصا اگر جویای شغل جدید در لینکداین هستید

6-ثبت گزارش عملکرد
 اگر پروزه ی موفقی داشته اید و یا در تخصص خود به دستآورد جدیدی رسیده اید با دوستان خود به اشتراک بگذارید و هر چند ماه یک بار تکرار کنید

7-انتشار مطلب
تجارب خود را با همه قسمت  کنید زیرا ممکن است آنان از تخصص شما بی خبر باشند.با انتشار یک مطلب یا مقاله

8- از slideshare استفاده کنید
این یک امکان عالی در لینکداین است .خصوصا برای شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات تا خودشون رو بهتر معرفی کنند

9-گروه ایجاد کنید
با ایجاد گروه در ضمیمه تخصص خودتان میتوانیدتجربیات خودتان را با دیگران تقسیم کنید و با همکاران و دوستان جدید  آشنا شوید

10-در گروه ها شرکت کنید
سعی کنید در 10 یا 15 گروه عضو باشید ودر بحث های عمومی شرکت کنید  تا بهتر معرفی شوید و دیگران را به سمت خود جذب کنید
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi ، نسیم ، shahin ، نگار ، hoboot ، soraya
#3
LinkedIn به کارفرما ها کمک می کند تا به راحتی دنبال کاندیدهایی که می خواهند بگردند. لینکدین که به تازگی عضوی از مایکروسافت شده، اعلام کرد یک فیلتر یابنده ی پیمانکار ساخته تا بتواند به راحتی کاندید هایی برای یک کار مشخص را پیدا کند. حال کارفرما ها می تواننند بر اساس این که به دنبال پیمانکار تمام وقت،پاره وقت، دستیار و یا کار های قراردادی هستند، انتخاب کنند.

برنامه ی Called Contractor Targeting روی برنامه ی LinkedIn ساخته شده تا در انتخاب پیمانکار های مناسب به کارفرما ها کمک کند. در عصر جدیدی که ما کار می کنیم، پیمانکار ها و افراد آزاد جایگاه مهمی یافته اند. حال به جای اینکه خود را به کارگر نیمه و تمام وقت بودن محدود کنند، دسته ی جدیدی برای معرفی خود دارند.
اما علاوه بر اینکه این برنامه مناسب کسب و کار های شخصی است، می تواند مناسب افرادی که به کار کردن در شب علاقه مندند هم باشد. با ویژگی Open Candidate کاربران می توانند به کارفرما ها اعلام آمادگی کنند که می توانند در پروژه های آزاد کار کنند و امکان این که کارفرمای فعلی شان بفهمد که آن ها کنار پروژه ی اصلی کار دیگری هم می کنند را پایین بیاورد.

[تصویر:  do.php?img=2862]


برنامه ی Open candidate که در اکتبر اجرا شد، به کاربران اجازه می دهد تا به صورت شخصی به دیگران خبر دهد که وی آماده ی پروژه های جدید است. این برنامه می تواند برای کمپانی ها مفید باشد چرا که که برای شما پیغامی می دهد که اعلام می کند شما مشتاقید تا نقش های جدید بر عهده بگیرید.

LinkedIn می گوید تا امروز ۳٫۴ میلیون کاربر از این ویژگی استفاده کرده اند و واجد شرایط برنامه ی این کمپانی برای انتخاب پیمانکار ها شده اند.

با حمایت پیمانکار ها، برنامه ی LinkedIn ادعا می کند کارفرما ها می توانند با سه برابر زمان کمتر منتظر پاسخی از طرف پیمانکاران باشند. در حال حاضر ۴ میلیون کاربر هستند که خود را به عنوان پیمانکار در فضای مجازی معرفی کرده اند
آرامشت را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن  تا همواره در آرامش باشی... 
پاسخ
 سپاس شده توسط نسیم ، shahin ، نگار ، hoboot ، soraya ، saberi


لطفاً توجه داشته باشید که ارسال‌های جدیدی که در این انجمن ثبت می‌شوند، ابتدا باید توسط یکی از مدیران تأیید شوند و پس از تأیید مدیر، قابل دیدن خواهند بود.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود به این مطلب را در این کادر بنویسید.
شکلک‌ها
gol like think wink
laugh right left happy
Sad Heart Huh cofee
love hi new  
[شکلک‌های بیش‌تر]

تایید انسان بودن کاربر
لطفاً جعبه زیر را تیک بزنید. این فرآیند از فعالیت ربات‌ها جلوگیری می‌کند.

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان