شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نگران رابطه شدم، سام تری بده؟ ام

نگران رابطه ام شدم، تری سام بده؟
ببخشید دوستان، نمیدونم چطوری سوالمو مطرح کنم. همسرم خیلی روم غیرت داره ها، ولی بعضی وقت ها در مورد رابطه با یه نفر سوم صحبت میکنه، طوری که حس میکنم این موضوع خیلی واسش مهمه. مثلا در مورد دوستاش پیش من صحبت میکنه. بنظرتون من زیادی جدی گرفتم این موضوع رو، چه اقدامی واسش انجام بدم؟
پاسخ
سلام دوست عزیز. این که این موضوع ذهنت رو درگیر کرده خب طبیعی هست و واسه این که درمانش کنی و افکار مربوط به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو از بین ببری لازمه به رواشناس مراجعه کنی. چون تحقیقات نشون داده که این روابط معایب زیادی دارن. 
واسه درمان رابطه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیدوارم این توضیحات بهت کمک کنه: 

آیا تمایل به رابطه جنسی سه نفره قابل درمان است؟
بله، اگر شما یا همسرتان دچار این تمایل شده‌اید و افکار آن از سرتان بیرون نمی‌رود، حتما نیاز دارید که چند جلسه به حضور “روانشناس” بروید. در جلسات اول احتمالا دلیل این تمایل مشخص شده و در جلسات بعدی به درمانش می‌پردازید.

در مقابل تمایل همسرم به تری سام چه کنم؟
متاسفانه بسیاری از خانم‌ها و آقایان از ترس از دست رفتن رابطه‌شان یا دیگر انواع تهدیدها، تن به رابطه جنسی سه نفره می‌دهند! یادتان باشد این کار شما نه تنها مانعی در برابر از دست رفتن رابطه نخواهد بود، بلکه باعث می‌شود به مرور خودتان دچار کاهش عزت نفس شده و در آینده با مشکلات روانشناختی بسیار بیشتری روبرو شوید. پس اگر همسر شما از این خواسته‌اش دست نمی‌کشد، احتمالا تمام کردن رابطه ایده بهتری خواهد بود.

خلاصه: رابطه جنسی سه نفره، رابطه‌ای است که در آن 3 نفر، شامل دو مرد و یک زن یا دو زن و یک مرد به مقاربت می‌پردازند. در روانشناسی اینطور گفته می‌شود که این رابطه جنسی، باعث آسیب زیاد به رابطه دو نفره شما خواهد شد. همینطور در روانشناسی از این تمایل به عنوان یک انحراف جنسی اسم برده می‌شود و توصیه می‌شود برای کاهشش، به جلسات مشاوره روانشناسی بروید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قطع رابطه جنسی 10 ضرر به بدن می رساند. manaattari 0 461 ۰۰/۱۱/۶، ۰۸:۵۲ عصر
آخرین ارسال: manaattari
  خطرات رابطه جنسی ناقص و نزدیکی نامناسب manaattari 1 597 ۰۰/۹/۲۹، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: reyhanes7770
  عواملی که رابطه عاطفی شما را پایدار نگه می‌دارد: vianclinic 0 523 ۰۰/۹/۲۳، ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: vianclinic
  موفقیت چه رابطه ای با باور داره ؟ n_pan 0 641 ۹۹/۷/۲۹، ۱۲:۴۸ صبح
آخرین ارسال: n_pan
  پنج باور غلط در رابطه با پرورش کودک با دو زبان koodakdana 0 1,005 ۹۷/۵/۲۷، ۰۹:۴۱ صبح
آخرین ارسال: koodakdana

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان