شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
یک درخواست ویروس ساخت

درخواست ساخت یک ویروس
با سلام و تبریک سال نو
من میخوام یک ویروسی داشته باشم و که برای کسی بفرستم و وقتی اون شخص روی این ویروس کلیک کنه تمام اطلاعات یکی از درایوهای کامپیوترش پاک بشه
لطفا اگه چنین چیزی امکان داره من رو راهنمایی کنین.
ممنون
پاسخ
سلام دوست عزیز
عید شما هم مبارک

براي اين كار notepad را باز كرده و عبارت زير را در آن كپي كنيد:

*محتوای این قسمت تنها برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد. *

سپس SaveAs را انتخاب و فايل را با پسوند bat سيو كنيد يعني با نامي مثل format.bat كار اين ويروس اينه كه درايو c  طرف رو فرمت مي كنه و طرف مجبور ميشه دوباره ويندوز بريزه. اصلا روي اون كليك نكنيد كه به اين بلا گرفتار نشيد....

برای هر درایو می توانید به جای c درایو دیگری را در این کد وارد کنید.

امیدوارم از این آموزش برای مقاصد غیر منطقی استفاده نکنید.
موفق باشید
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط hoboot ، araam
خیلی ممنونم از شما لطف کردین
من این کد رو تو نت پد ذخیره کردم. اگه از طریق ایمیل برای کسی بفرستم اجرا میشه یا باید حتما بصورت مستقیم تو کامپیوتر اون شخص کپی کنم؟
پاسخ
خواهش می کنم

دوست گرامی بله از طریق ایمیل این فایل رو پیوست کنید . بعد از خواندن ایمیل و دانلود این فایل و کلیک روی آن ، شما می توانید به هدف خودتون برسید.
ضمنا اگه قرار باشه شما مستقیما این فایل رو روی کامپیوتر مقصد کپی کنین که دیگه به این کارها نیازی نیست و اسم ویروس نویسی و یا هک نمیشه رو چنین روشی گذاشت.!!
 زمانی که به کامپیوتر اون شخص مستقیما دسترسی داشته باشید که هرکاری میتونین انجام بدین Huh

ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط araam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سفارش ساخت اپلیکیشن و فروشگاه اندروید | ساخت برنامه فروشگاهی hasanem 1 915 ۰۰/۱/۲۴، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: shinaweb
  درخواست 8 هزار شرکت برای نصب Microsoft SQL Server بر روی لینوکس saberi 0 1,861 ۹۴/۱۲/۲۸، ۱۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: saberi
  رتبه بندی آنتی ویروس های محبوب sokoot 0 1,672 ۹۴/۹/۲۵، ۱۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: sokoot
  نگاهی به آنتی ویروس بیت‌دیفندر: ساده و کاربردی sara67 0 1,715 ۹۴/۶/۹، ۰۵:۵۶ عصر
آخرین ارسال: sara67
  5 گام برای انتخاب بهترین آنتی ویروس saberi 0 2,082 ۹۴/۵/۲، ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: saberi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان