شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تماسی رنگی لنزهای

لنزهای تماسی رنگی
#1
این لنزهای طبی و رنگی به گونه ای طراحی شده اند که یک گزینه رنگی آرایشی را در اختیار کاربر قرار می دهند که امکان تغییر رنگ طبیعی چشم را فراهم می کند. برخی از لنزهای این دسته برای افزایش رنگ برای برجسته کردن رنگ طبیعی چشم کاربر استفاده می‌شوند.

لنزهای رنگی طبی دیگر با ارائه گزینه‌های رنگی مات مختلف طراحی شده‌اند که تغییر کاملی از چشم‌های تیره به آبی یا بالعکس ارائه می‌کنند. چند رنگ ترکیبی نیز در برخی از لنزها موجود است به طوری که کاربر ممکن است از گرادیان های چند رنگ لذت ببرد که ظاهر طبیعی تری به کاربر می دهد. در واقع، ترکیب رنگ ها آنقدر طبیعی است که مردم اغلب از خود می پرسند که آیا چیزی که به آن نگاه می کنند طبیعی است یا نتیجه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است. از چشم پزشک خود بخواهید لنزهایی را تجویز کند که به بهترین وجه با نیازهای آرایشی شما مطابقت دارند. سپس رنگ لنز طبی خود را متناسب با روحیه و سبک خود انتخاب کنید.


اما فراموش نکنید که چشمان خود را به طور منظم معاینه کنید و دستورالعمل های مراقبت از لنز را که توسط چشم پزشک ارائه می شود را به دقت دنبال کنید. مهم است که تأیید کنید نسخه لنز تماسی که هنگام سفارش خود به آن اشاره می کنید معتبر است. اگر به هر دلیلی در حین استفاده از لنزهای تماسی خود احساس ناراحتی کردید، فوراً استفاده را قطع کرده و با چشم پزشک خود تماس بگیرید.

مراقبت درست از لنزها به سلامت چشم های شما کمک می کند. در واقع لنزها به دلیل تماس مستقیم با چشم های شما احتمال بیماری های چشمی از جمله عفونت را افزایش می دهد. لنزها باید در کیس های مخصوص نگهداری شوند و با محلول های مخصوص شست و شو شوند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لنزهای طبی و رنگی عالی
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان