شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اجازه گذاشتن رودز اشتراک معرض را صورت به مادرش انف عکس رابرتز پسر اما بدون خاطر

اما رابرتز مادرش را به خاطر به اشتراک گذاشتن عکس صورت پسر رودز بدون اجازه در معرض انف
اما رابرتز مادرش را به خاطر به اشتراک گذاشتن عکس صورت پسر رودز بدون اجازه در معرض انفجار قرار داد
اما رابرتز مادرش را به خاطر گذاشتن عکسی از صورت پسرش رودز در اینستاگرام صدا زد. در اینجا نحوه پاسخ او به این پست است.

روشی که طرفداران برای اولین بار چهره رودز پسر اما رابرتز را دیدند به نوعی داستان خنده دار است.
برای خواندن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید.

ستاره Scream Queens به شوخی در شبکه های اجتماعی مادرش را به دلیل انتشار عکسی از کودک 2 ساله که صورتش کاملاً در معرض دید است، صدا زد.

اما با اشتراک گذاری مجدد پست مادرش - که رودز را در حال راه رفتن به سمت دوربین در محاصره برگ ها با موهای بلوندش که در باد می دمد - در استوری اینستاگرام خود در 9 فوریه، نوشت: "وقتی مادرت چهره پسرهایت را بدون پرسیدن پست می کند اما تو هر دوی آنها را دوست داری. پس هر چه باشد."

پست او چند ماه پس از تولد اِما، که رودز را با گرت هدلاند سابق، در دومین سالگرد تولد پسرش به اشتراک گذاشت، منتشر شد. برای این نقطه عطف، هر دو ادای احترام دل‌انگیزی در رسانه‌های اجتماعی نوشتند.

"تولدت مبارک پسر فرشته من رودس!!!" بازیگر فیلم Unfabulous در 27 دسامبر در اینستاگرام در کنار تصویری از خود و پسرش روی کاناپه با لباس خواب نوشت. "من تو را فراتر از آن دوست دارم!"
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان