شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
iphone ها،ویدیوها انتقال آیفون به آهنگ itools و عکس ها

انتقال عکس ها،ویدیوها و آهنگ ها به آیفون
اگه یک Apple iPhone تو My Computer ظاهر نشد، تو Start بنویسید services بعد اولین چیزی رو که پیشنهاد داد باز کنید، اونجا دنبال Apple Mobile Device بگردید، روش راست کلیک کنید و Restart رو بزنید. با این کار Apple iPhone تو My Computer ظاهر میشه.
ثبت دامنه و فروش هاست، سامانه پیامک، طراحی سایت، خدمات شبکه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

sms: 10004673  - 500021995
پاسخ
 سپاس شده توسط ms.khassi ، neda ، farnaz ، hoboot ، نگار ، sadegh001 ، afshin21 ، سحر ، tak ، mitra ، soraya ، ahmad20 ، sima ، araam ، nader12
سلام
من گوشیمو ویروس کشی کردم بعد یهو دستم خورد به گزینه ایمپورت و ۳۰ درصد ایمپورت شد و من کنسل کردم
میخواستم بدونم کجا ذخیره شدن؟
پاسخ
سلام
اگه کنسل کردید احتمالا همه رو پاک کرده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط farnaz ، نگار ، sadegh001 ، afshin21 ، سحر ، tak ، mitra ، soraya ، ahmad20 ، sima ، araam ، nader12
سلام . من معمولاً با گوشی عکسها رو ادیت میکنم ؛ اما موقع انتقال عکسها ، فقط عکس خام  بدون ادیتهای من مننقل میشه . میخواستم بدونم شما  راهی میدونین که بتونم عکسهای ادیت شده رو همونطور که میخوام روی لپ تاپ بیارم ؟ راهی وجود داره کلاً ؟
پاسخ
سلام

وقتی عکسهاتون رو ویرایش میکنید اگر بعدش ذخیره کنید مثل بقیه عکس ها میتونید توی camera roll ببینیدشون. اگه با اتصال کابل نتوستید ببینید، wifi photo share رو توی اپ استور سرچ کنید کلی برنامه هست که این کارو بدون نیاز به کابل براتون انجام میدن.

پاسخ
 سپاس شده توسط farnaz ، hoboot ، نگار ، sadegh001 ، afshin21 ، سحر ، tak ، mitra ، soraya ، ahmad20 ، sima ، araam ، nader12
من عکسهامو با آیتونز کپی کردم رو گوشیم الان باز مجدد میخوام اونارو برگردونم رو لپتاب ولی تو مای کامپیوترم فقط عکسای دوربین میاد عکسایی رو که کپی کردم نمیتونم پیدا کنم
باید چیکار کنم تا بتونم عکسامو بیارم رو لپتاب
پاسخ
Wifi photo share نصب کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط farnaz ، hoboot ، نگار ، sadegh001 ، afshin21 ، سحر ، tak ، mitra ، soraya ، ahmad20 ، sima ، araam ، soroush ، nader12
آهنگ هارو هم میشه انتقال داد از آیفون؟

پاسخ
اگه منظورتون آهنگهای تو Music هست، نه نمیشه

پاسخ
 سپاس شده توسط farnaz ، hoboot ، نگار ، sadegh001 ، سحر ، tak ، mitra ، soraya ، ahmad20 ، sima ، araam ، soroush ، nader12
من میخوام از روی لپ تاپم عکس بریزم روی گوشیم ولی ایتونزی ک دارم گزینه photos رو نداره ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش انتقال فایل از آیفون به اندروید bahram 2 1,813 ۰۲/۵/۱۸، ۰۶:۰۶ صبح
آخرین ارسال: Gooddd
  قرار دادن آهنگ برای زنگ خور گوشی آیفون saberi 1 1,445 ۰۲/۵/۱۸، ۰۵:۵۸ صبح
آخرین ارسال: Gooddd
  کاهش ظرفیت باتری آیفون 8 و آیفون 8 پلاس saman 1 1,896 ۹۶/۶/۲۴، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: نسیم
  چرا اپل امسال آیفون 8 را به‌همراه آیفون 7 اس معرفی می‌کند elshan 2 2,857 ۹۶/۲/۲، ۱۱:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mesterweb
  انتقال شماره تماسها از سیم کارت به آیفون farnaz 0 2,797 ۹۴/۱۰/۱۱، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: farnaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان