شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معایب مزایا مو بررسی اوزون و چیست؟ تراپی

اوزون تراپی مو چیست؟ بررسی مزایا و معایب اوزون تراپی مو
[b]اوزون تراپی مو چیست[/b] و چه کاربردی دارد؟ اگر موهای شما نیز مشکلاتی چون شکنندگی، ضعیف بودن تارهای مو، شوره سر، ریزش مو یا موخوره دارد اصلان نگران نباشید چراکه شما تنها نیستید! ریزش یا ضعیف بودن ساقه و فولیکول موها از جمله مشکلاتی به شمار می‌رود که شمار زیادی از خانم‌ها را کلافه کرده است. آیا به دنبال راهی برای داشتن موهایی زیبا و سالم‌تر هستید؟ تا انتهای این مقاله از فولیو با بررسی نظرات مردم درباره اوزون تراپی با ما همراه باشید.
اوزون تراپی که با دستگاهی به نام مایکرومیست انجام می‌شود یکی از نوین‌ترین شیوه‌‌های مراقبت از مو به شمار می‌رود. اوزون تراپی عمدتا برای اکسیژن تراپی و آبرسانی به ریشه مو انجام می‌شود. بنابراین اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که چندین بار با مواد شیمیایی چون رنگ و دکلره به موهای خود آسیب وارد کرده‌اید، می‌توانید با اوزون تراپی جوانی و شادابی را به موهای خود بازگردانید.
می‌خواهید اوزون تراپی انجام دهید اما از نحوه انجام آن اطلاع ندارید؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با چگونگی انجام اوزون تراپی مو در مشهد بیشتر آشنا کنیم. همچنین دانستن عوارض اوزون تراپی یا موضوعات دیگری چون هزینه اوزون تراپی مو و نظرات در مورد اوزون تراپی مو می‌تواند تصمیم گیری را برایتان بسیار ساده‌تر کند.

اوزون تراپی مو چیست؟
یکی از بیشترین سوالات افرادی که این روزها به کلینیک مراجعه می‌کنند این است که اوزون تراپی چیست؟! اوزون تراپی مو تقریبا یکی از روش های مدرن تقویت موی سر است که امروزه در بسیاری از کلینیک ها انجام می شود. کلمه اوزون به چه معناست؟ اوزون تشکیل شده است از یک مولکول اکسیژن همراه با یک اتم اکسیژن اضافه که این اتم اضافه در حقیقت باعث می شود قدرت اکسیژن بیشتر شود. طبق بررسی های انجام شده اکسیژن فعال یا همان اوزون تاثیرات بی نظیری در افزایش و ماندگاری مو داشته و می تواند به شکل مفیدی باهث کاهش ریزش موی سر شود. کمبود اکسیژن همواره دردسر های زیادی را برای بدن افراد به دنبال داشته است. ریشه بسیاری از مشکلات حوضه به پوست و مو مربوط به همین اکسیژن رسانی ناقص به بافت های بدن می شود و طبیعتا با افزایش این اکسیژن رسانی بسیاری از مشکلات به وجود امده حل خواهد شد و طبیعتا در اینده موهایی شاداب و قدرتمند خواهید داشت.

اوزون تراپی مو چگونه انجام می شود؟

عملیا اوزون تراپی مو به وسیله دستگاه مخصوص اوزون تراپی انجام می شود. این دستگاه یکی از تجهیزات مدرن بهداشتی و زیبایی موی سر محسوب می شود. در عملیات اوزون تراپی مو ، گاز اکسیژن فعال به پوست سر فرد متقاضی تزریق می شود. نتیجه انجام اوزون تراپی ، مانند کربوکسی تراپی ، افزایش خونرسانی به پوست سر و رشد ضخامت موی سر است. در روش اوزون تراپی مو اتم اکسیژن با خاصیت اکسیداسیون بسیلر قوی از میان فولیکول‌های مو وارد ساقه و ریشه مو شده که این موضوع باعث از بین رفتن بسیاری از میکروب‌ها ،باکتری‌ها ،قارچ‌ها و به طور کلی موارد مضر موجود در موها می‌شود.
نظرات مردم درباره اوزون تراپی مو
همان‌طور که گفته شد اوزون تراپی یک شیوه جدید برای احیای موهای آسیب دیده است. از همین‌رو شنیدن نظرات دیگران می‌تواند شما را در تصمیمی که گرفته‌اید مصمم‌تر کند. در  ادامه می‌خواهیم بخشی از نظرات مردم درباره اوزون تراپی مو را با یک دیگر بخوانیم.

مراجعه کننده یک؛ چرا تصمیم به انجام اوزون تراپی مو گرفتید؟
موهای من به صورت ژنتیکی ساقه‌های ضعیفی دارند و به اصطلاح کم پشت هستند. به همین خاطر به دنبال راهی برای تقویت ساقه مو بودم که با تکنیک اوزون تراپی آشنا شدم. بعد از چندین جلسه اوزون تراپی نه تنها رشد موهای سرم بیشتر شد، بلکه تار موهای جدید صاف‌تر و ضخیم‌تر شدند.
  • [b]چرا کلینیک فولیمو رو برای انجام اوزون تراپی انتخاب کردید؟[/b]
من شنیده بودم که این تکنیک احیای موهای سر در سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های زنانه هم انجام می‌شود. اما به توصیه یکی از دوستانم تصمیم گرفتم به یک مرکز تخصصی پوست و مو مراجعه کنم. از آنجایی که این تکنیک، یک تکنیک کاملا تخصصی و جدید است بهتر است نزد متخصص انجام شود. به گفته تکنسین اوزون تراپی تزریق مقدار زیادی اوزون اثرات بدی بر روی بدن می‌گذارد به همین خاطر به همه افرادی که قصد انجام اوزون تراپی دارند توصیه می‌کنم حتما به یک کلینیک تخصصی مراجعه کنند.
  • [b]چند جلسه اوزون تراپی انجام دادید؟[/b]
تعداد دفعات تکرار اوزون تراپی و فاصله زمانی میان این جلسات به وضعیت سلامت موها و مشکلاتی که مو با آن‌ها درگیر است بستگی دارد. طبق گفته متخصص موهای من با ۲ جلسه اوزون تراپی کاملا احیا شد.

مراجعه کننده ۲؛ آیا شما نیز از اوزون تراپی راضی هستید؟ برای رفع چه مشکلی از این تکنیک استفاده کردید؟
من بعد از بارداری و دوران شیردهی دچار ریزش مو شدید شدم. برای رفع مشکل ریزش مو روش‌های زیادی را از شامپوهای مختلف گرفته تا برخی ویتامین‌ها مصرف کردم اما ریزش موهای من متوقف نشد. تا اینکه به توصیه یکی از دوستانم که قبلا مزوتراپی انجام داده بود، به کلینیک فولیمو مراجعه کردم. در کلینیک پس از مشورت متوجه شدم تکنیک جدیدتری به نام اوزون تراپی مو وجود دارد که بر روی موهای من بیشتر جواب می‌دهد. با توجه به جدید بودن این روش، ترس از عوارض اوزون تراپی مو کمی من را در تصمیم گیری مردد کرده بود.
 تا اینکه نظرات در مورد اوزون تراپی را جویا شدم؛ همه پس از چند جلسه احیای مو به کمک اوزون تراپی از سلامت موهایشان بسیار رضایت داشتند. در نهایت من نیز تصمیم به انجام اوزون تراپی گرفتم و الان کاملا از انتخاب این تکنیک و تیم اوزون تراپیم بسیار راضی هستم.

• [b]بیشترین فایده یا مزیت اوزون تراپی برای موهای شما چه بود؟[/b]
موهای من در اثر ریزش زیاد بسیار کم حجم شده بود. اوزون تراپی به ترمیم و بازسازی ریشه‌های مو کمک کرد و الان شما می‌توانید خودتان تراکم و حجم بالای موهای من را ببینید. اوزون تراپی در واقع سلول‌های تولید مو را تحریک کرده و با افزایش گردش خون در سر، از ریزش مو جلوگیری می‌کند.

کاشت مو فولیمو
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
اوزون تراپی مو چیست؟ بررسی مزایا و معایب اوزون تراپی مو - توسط seofar70 - ۰۰/۵/۲۸، ۰۲:۰۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مزایا سرمایه‌گذاری ملک در منطقه 22 تهران maede5237 0 164 ۰۲/۸/۴، ۰۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: maede5237
  واردات از چین: مزایا، چالش‌ها و راهکارها green world 0 206 ۰۲/۲/۳۰، ۰۵:۲۲ عصر
آخرین ارسال: green world
  مزایا و معایب خرید لنز طبی رنگی چشم farax96017 0 190 ۰۲/۲/۶، ۰۱:۳۲ عصر
آخرین ارسال: farax96017
  مزایا و معایب خرید و استفاده از فریزر صندوقی seoupdate 0 385 ۰۱/۲/۷، ۱۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: seoupdate
  کفپوش بهداشتی (اپوکسی کلین روم) چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟ aidal 0 568 ۰۰/۹/۶، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: aidal
  هزینه کربوکسی تراپی مو چقدر است؟ seofar70 0 516 ۰۰/۵/۲۸، ۰۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: seofar70
  بررسی مزایا و ویژگی های مقاوم سازی با مصالح FRP erfantb1 0 586 ۰۰/۴/۶، ۰۳:۱۲ عصر
آخرین ارسال: erfantb1
  مزایا و معایب تاکسی های اینترنتی به چه صورت است ؟ uberr 0 630 ۹۹/۸/۱۳، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: uberr
  مزایا و معایب الکتروموتور با بدنه چدنی technotav1 0 831 ۹۹/۷/۵، ۰۴:۲۱ عصر
آخرین ارسال: technotav1
  معایب طراحی سایت جوملا limotorsh 0 537 ۹۸/۷/۲۳، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: limotorsh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان