شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ترکیه تور درباره ترکیبی

درباره تور ترکیبی ترکیه
با توجه به نوساناتی که قیمت ارز داره طبیعتا نمیشه قیمت مشخصی برای تور در نظر گرفت. نوع پرواز، رزرو هتل، خدماتی که مسافرها بهره مند میشوند همگی روی قیمت تورها تاثیر دارند. الان بیشتر افراد دنبال این هستند که تورهایی که قیمت ارزان تر و تخفیف بیشتری دارند رو انتخاب کنند.  من خودم قبل کرونا داشتم با یه مبلغ معقول میرفتم که به دلیل شیوع بیماری کنسل شد. الانم قیمتا نسبت به اون سال به شدت افزایش پیدا کرده. جدیدا تونستم جایی رو پیدا کنم که حداقل بلیط سفر به ترکیه رو با تخفیف خوبی میزاره. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید برین و از سایتشون بازدید کنید. به من که کمک کرد شاید به کار شما هم امد. wink
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
درباره تور ترکیبی ترکیه - توسط pegah1515 - ۹۹/۳/۱۰، ۰۶:۳۵ عصر
RE: درباره تور ترکیبی ترکیه - توسط Emily99 - ۰۱/۱۰/۶، ۰۷:۳۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چرا ایرانی ها رکورد دار سفر به ترکیه هستند؟ soraya 3 1,386 ۰۲/۱۰/۱۱، ۱۰:۴۷ صبح
آخرین ارسال: سامان ضیا
  اگر بتونید همسری از ترکیه اختیار کنید؛ اقامت ترکیه رو هم گرفتید... sarinaamiri 1 911 ۰۱/۲/۱۹، ۰۸:۵۳ صبح
آخرین ارسال: zara_ra63
  تور ترکیبی استانبول آلانیا pegah1515 0 678 ۹۹/۳/۱۰، ۰۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: pegah1515
  سه جزیره اصلی مجمع الجزایر پرنس استانبول ترکیه را بشناسید masoome 0 835 ۹۸/۱/۸، ۰۹:۲۶ صبح
آخرین ارسال: masoome

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان