شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
مجازی یک سرگذشت تلخ فضای حقیقت از

یک سرگذشت تلخ , یک حقیقت از فضای مجازی
سلام
حقیقتش ما کانون آگهی و تبلیغات داریم و اکثر مشتری های طراحی مون از این سمت میان، متاسفانه از آنجا که با خیلی هاشون سر گرفتن پول ناچیز چاپ کارت ویزیت و سربرگ و ... هم مشکل داریم دیگه اصلا خودمان پیشنهاد طراحی سایت براشون نمی کنیم. چون فقط یک دردسر جدید برامون ایجاد میشه!

چندین بار در حضور خودم طرف گفته ببین این همشهری زده 50 تومان حالا شما 100 تومان حساب کن و من جلوی چشمش طرحش رو شیفت دیلیت کردم و بلند شدم رفتم بیرون!

راستی من هیچ چیزی رو شیفت دیلیت نمی کنم! کلا روی سیستم هام اون سطل آشغال ویندوز رو غیر فعال می کنم و راحت!

واقعا فاز طراحی سایت رو خیلی کمرنگ کردم تو کارمون. فقط هاست بفروشیم اون هم اکثر مشتری های ما از قدیم همراهمون هستند و طراحانی هستند که برای کارهاشون هاست می خرند.

ریسلر هم اصلا ارائه نمی دهیم چون ریسلرها فکر می کنند مالک سرور هستند و حتی بالاتر! فکر می کنند کارفرمای ما هستند! شاید یک مشکل در هاست ما کمی به ما ضربه بزند! اما دیگر حوصله جر و بحث با ریسلرهایی که ادعا می کنند بخاط 20 دقیقه قطعی آبروشون رفته و ادعای شکایت و خسارت می کنند نداریم.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: یک سرگذشت تلخ , یک حقیقت از فضای مجازی - توسط نگار - ۹۴/۹/۱۶، ۰۵:۵۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی فضای داخلی بیمارستان چه اهمیتی دارد؟ seofar70 0 518 ۰۰/۳/۲۷، ۰۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: seofar70
  نکات طلایی برای طراحی فضای داخلی آشپزخانه seofar70 0 521 ۰۰/۳/۲۰، ۱۲:۴۷ صبح
آخرین ارسال: seofar70
  طراحی دکوراسیون فضای داخلی شرکت EDGE پیرامیدطرح 0 592 ۹۹/۸/۱۸، ۰۴:۵۳ عصر
آخرین ارسال: پیرامیدطرح
  دکوراسیون فضای اداری دفتر مهندسی DealCorp پیرامیدطرح 0 651 ۹۸/۱۲/۱۷، ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: پیرامیدطرح
  سرور مجازی limotorsh 0 525 ۹۸/۱۲/۱۳، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: limotorsh
  اهمیت فضای سفید در طراحی سایت sadeghiazadeh 0 620 ۹۸/۵/۱۴، ۱۱:۵۱ صبح
آخرین ارسال: sadeghiazadeh
  3 نکته کلیدی در مورد مصالح ساختمانی در فضای داخلی آسانسور mahya68 0 671 ۹۸/۴/۲۲، ۱۰:۱۱ صبح
آخرین ارسال: mahya68
  4 دلیل برای توجه به فضای داخلی آسانسور mahya68 0 647 ۹۸/۲/۷، ۱۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mahya68
  CDN چیست و چه تاثیری در روند سرور مجازی دارد pooyany97 0 759 ۹۷/۱۱/۱۳، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: pooyany97
  حقیقت سیاره عذاب از آیات محکم کتاب که ذکر خردمندان است planet-x .. جنود الهدى 1 1,161 ۹۷/۵/۲۲، ۰۵:۲۶ عصر
آخرین ارسال: جنود الهدى

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان