شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

ثبت دامنه و خدمات هاست (خرداد 31, 1397)

سامانه پیام کوتاه و پیام صوتی اتوپیامک (خرداد 31, 1397)

فروش ممبر و افزایش بازدید پست های کانال تلگرام (خرداد 31, 1397)


کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 428
نمایش محصولات ووکامرس یا edd در صفحه اصلی سایت با کد کوتاه
همانطور که میدانید دو افزونه ووکامرس و edd ایزی دیجیتال دانلود قابلیت راه اندازی فروشگاه را به وردپرس اضافه میکنند. اگر در طراحی قالب وردپرس تان بخشی برای نمایش محصولات فروشگاه ووکامرس یا ایزی دیجیتال دانلودز در نظر گرفته نشده با استفاده از شورت کد یا کد کوتاه امکان نمایش محصولات ووکامرس یا edd در صفحه اصلی سایت یا هر برگه دیگری را فراهم کنید تا کاربران و بازدیدکنندگان با مشاهده آخرین محصولات فروشگاه بتوانند نسبت به خرید محصول اقدام کنند.

[align=justify][b]شورت کد نمایش
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 200
کد نمایش جدیدترین محصولات edd
اگر قصد فروش محصولات دانلودی تان را دارید بهترین کار استفاده از افزونه دانلود به ازای پرداخت پول وردپرس با نام easy digital downloads می باشد. پس از نصب و راه اندازی پلاگین میتوانید با استفاده از کد نمایش جدیدترین محصولات edd در طراحی قالب وردپرس ،آخرین محصولات دانلودی اضافه شده به فروشگاه تان را در هر بخشی از پوسته وردپرس نمایش دهید. 

[align=justify]کد نمایش جدیدترین محصولات edd
از مراحل ابتدایی استفاده از افزونه edd امکان نمایش لیست محصولات در قالب وردپرس است
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 194
کد نمایش پرفروش ترین فایل های دانلودی وردپرس در افزونه edd
اگر قصد فروش محصولات دانلودی تان را دارید بهترین کار استفاده از افزونه دانلود به ازای پرداخت پول وردپرس با نام easy digital downloads می باشد. پس از نصب و راه اندازی پلاگین میتوانید با استفاده از کد نمایش محصولات پر فروش دانلودی را در پوسته وردپرس تان به نمایش بگذارید.

[align=justify]کد نمایش پرفروش ترین فایل های دانلودی وردپرس
بعد از اینکه فروشگاه تان راه اندازی شد و چندین محصول را به فروش رساندید اکنون میتوانید علاوه بر کد نمایش جدیدترین محصولات edd با استفاده
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 228
کد نمایش تعداد خرید محصولات edd
یکی دیگر از امکانات افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس، قابلیت نمایش تعداد خرید هر محصول در کوئری یا صفحه توضیحات محصول می باشد. برای این منظور میتوان از کد زیر در کوئری وردپرس استفاده کرد.

*محتوای این قسمت تنها برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد. *

[align=justify]در توضیح کد بالا میتوان گفت پلاگین edd تعداد خرید هر محصول را در متا کی _edd_download_sales ذخیره میکند، در نتیجه با
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 129
عضویت خودکار خریداران EDD با EDD Auto Register
در easy digital downloads کاربران مهمان که برای اولین بار وارد سایت شما شده و فایلی را خریداری می‌کنند، باید پس از خرید عضو سایت شوند تا بتوانند آپدیت محصولات خریداری شده خود را دانلود کنند.
[align=justify]با افزونه EDD Auto Register می‌توانید این امکان برای کاربران خود فراهم کنید که پس از اولین خرید به صورت خودکار عضو سایت شما شوند. در edd برای آپدیت محصولات کاربران باید حتما عضو سایت شوند، در این صورت می‌توانند فایل های بیشتری خریداری کنند در غیر این صورت تنها یک فایل م