شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 149
پمپ آب آبرسانی
[align=center][size=small][font=Tahoma, Arial, sans-serif][size=small]پمپ آبرسانی وسیله ای است مکانیکی که برای انتقال مایعات بکار گرفته میشود.که با افزایش فشار باعث جابجایی مایع از محلی به محل دیگر یا از ارتفاع پایین به سطح بالاتر می شود .
به طور کلی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 به دستگاهی گفته می شود که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی می گیرد و به سیالی که ا
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 195
پمپهای سانتریفیوژ
پمپ‌های سانتریفوژ شایع‌ترین نوع پمپ هستند که شامل انواع مختلف از جمله پمپ‌ آتش ، پمپ مکش ، پمپ هیدرولیکی ، پمپ دیزلی ، پمپ مغناطیسی و غیره می‌باشند.
[align=center][color=#5a5d62][size=small][font="B Yekan", Helvetica, sans-serif]پمپ‌های سانتریفیوژ از یک یا چند پروانه استفاده می‌کنند که به محور متصل و آن را می‌چرخانند، به این ترتیب انرژی لازم برای حرکت مایع داخل پمپ را فراهم کرده و مایع
نویسنده: seomabna - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 84
پمپ روغن
با سلام

[font=Arial, sans-serif]شرکت ما ارائه کننده انواع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به شما هموطنان گرامی می باشد. ما همواره سعی داریم با کیفیت ترین پمپ روغن با کمترین قیمت در دسترس شما قرار دهیم. برای بازدید از محصولات ما را بر روی کلمه [b][url=http://abzarlube.ir/catproduct/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 118
همه چیز در مورد خرید پمپ آبیاری
انتخاب نوع پمپ
[align=center][color=#000000][size=x-small][font=Tahoma, Arial, sans-serif]اگر به دنبال نصب یک پمپ آب جدید هستید و یا فقط می‌خواهید از سیستم پمپاژ فعلی خود سر در بیاورید، می‌توانید اطلاعاتی را که برای شروع به آنها نیاز دارید را در این مقاله‌ آموزشی پیدا کنید. به شدت توصیه می‌کنم کل مقاله را مطالعه کنید. به بسیاری از سوالاتی که همیشه از من پرسیده می‌شود در این مقاله پاسخ داده شده است؛ تنها کاری که
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 158
انتخاب درست پمپ آب خانگ
برای انتخاب و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 مناسب باید موارد زیر را بدانید:
    [align=center][color=#000000][size=x-small]
  • به چه میزان جریان آب نیاز است؟
  • به چه میزان فشاری نیاز است؟
  • نوع پمپ و ساخت آن، به عنوان مثال: چدن یا فولاد ضد زنگ؟
  • نوع کنترل؟
    [/si
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 92
بوستر پمپ آبرسانی چیست
بوستر پمپ آبرسانی برای افزایش فشار در سیستم های انتقال مایع استفاده می شود، یا برای کاربردهای خاص، توسط سیستم هایی که نیاز به فشار بیشتر دارند و برای افزایش فاصله مورد نیاز حمل مایع، با فشار در گردش استفاده می شود.
[color=#5a5d62][size=small]پمپ های تقویت کننده به طور معمول در سیستم های تصفیه و انتقال آب شهری و استفاده می شوند. پمپ های تقویت کننده نیز برای پمپاژ آب به ارتفاعات بالاتر از قبیل مخزن های بلند، برج های آب و ساختمان های بلند هم استفاده می شون
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 86
خرید بوستر پمپ آبرسانی | پمپ آب خانگی
[align=center][color=#5a5d62][size=small][font="B Yekan", Helvetica, sans-serif]گروه بازرگانی پایا گسترش خورشید تابان با در اختیار داشتن بیش از دو دهه سابقه حرفه ای و بیش از 25 کارگروه متخصص، متهعد و کارآزموده در راستای ارتقا و بهبود تامین و خدمات سیستم های [b][url=http://pumpsab.ir/%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AA%D8%BA%DB
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 131
همه چیز درباره نصب بوستر پمپ آبرسانی
بصورت معمول نصب بوستر پمپ همراه یک منبع انجام می شود، پس در هنگام  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  یک منبع نیز تهیه کنید. قبل از نصب تمام لوازم مورد نیاز را تهیه کنید تا زیاد طول نکشد.
بوستر پمپ آبرسانی و مخزن ذخیره آب آن باید تا جایی که ممکن است نزدیک هم باشند و جعبه بر
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 131
انواع پمپ های قابل دسترس در بازار
بسته به نیاز و مصرف شما، انواع پمپ در بازار وجود دارد، یکی پمپ های خانگی و دیگری پمپ های کشاورزی و غیره …. آنها طوری طراحی شده اند که دارای دوام بالا و سال ها به کار خود ادامه می دهند. هر کدام ازاین انواع پمپ آب نیز دارای انواع مختلفی دیگری هستند که ویژگی های برجسته ای دارند.در اینجا به بررسی پمپ آب خانگی می پردازیم:
[align=center][color=#5a5d62][siz
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 81
تعریف بوستر پمپ آبرسانی
بوستر پمپ آبرسانی دستگاهی است که فشار مایع را افزایش می دهد این سیستم مانند کمپرسور گاز می باشد که به طور ساده از یک مرحله فشرده سازی (متراکم نمودن سیال) بهره می گیرد.بوستر پمپ آبرسانی برای انتقال سیال با فشار بالا ، افزایش فشار سیال به کار میرود.

در تعریف دیگری از بوستر پمپ آبرسانی اینگونه شرح شده است که دستگاهی است از مجموع چند الکتروپمپ که به صورت موازی به همدیگر متصل هستند تا مجموع آب مصرفی و فشار آب سیستم را افزایش دهد.

قسمتهای اصلی یک بوستر پمپ آبرسانی شامل: الکتروپمپ ها، شاسی اصلی،