شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 613
نقش داده در بازاریابی محتوا
[align=justify]با گسترش نفوذ اینترنت و نقش مهم شبکه‌های اجتماعی در اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی کاربران، کانال‌ها و روش‌های تبلیغاتی نیز با تحولی بزرگی روبه‌رو شده‌اند. بازاریابی محتوا یکی از آن موضوعات داغ و مهم این روز‌های بازاریابی آنلاین محسوب می‌شود. اما حلقه‌ی مفقوده‌ی این روش استفاده از داده و تحلیل‌های آماری است.

امروزه دیگر روش‌های بازاریابی قدیمی برای تبلیغ یک محصول یا سرویس کافی یا شاید تاثیرگذار نیست. در حضور شبکه‌های اجتماعی، محتوا حرف اول را برای جذب و نگهداری مخاطب می‌زند. در ای
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 864
نقش شبکه‌های اجتماعی در آینده بانکداری و خدمات مالی
با توجه به حضور پررنگ رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، صنعت مالی تغییر و تحولات بسیاری داشته است و بسیاری از شرکت‌های فعال در این حوزه، از این رسانه‌ها برای متحول کردن الگوی سنتی کسب‌وکار خوب بهره می‌برند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را دیگر نمی‌توان فضاهایی دانست که آدم‌ها از آن‌ها فقط برای ارتباط آنی با یکدیگر استفاده می‌کنند.
پلتفرم‌هایی چون «وی‌چت» (WeChat) و «وایبر» (Viber) در آسیا و همچنین رسانه
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 672
نقش ابزار های تبلیغاتی بر روی افکار
سلام به همه دوستان خوبم
امیدوارم خوب باشید مثل هوای امروز که سرشار از طراوت است. مطلبی که امروز می خواستم براتون به اشتراک بزارم در مورد نقش و تاثیر ابزارهای تبلیغاتی بر روی ذهن انسان هاست این تبلیغات باعث تغییر و جهت دهی به افکار می شود و از طرفی اطلاعات غلط باعث می شود تا تصمیم هایی غلط براساس آن گرفته شود.
شهرها اصلی ترین مکان ظهور و حضور عموم مردم، صنایع و برنده های مختلف هستند؛ به همین خاطر تبلیغات در شهر یکی از اساسی ترین راه های تبلیغات محصولات و برند ها می باشد، با گسترش [b]تکنو
نویسنده: yalda70 - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1906
نقش تلویزیون های شهری در حوزه تبلیغات
سلام
تبلیغات یکی از راه های معرفی خود به بازار است از این طریق است که ما می توانیم کسب  و کار خود را توسعه داده و در این مسیر پیشرفت کنیم. البته هزینه تبلیغات در بعضی از موارد به شدت بالاست اما ما می توانیم از راههای متفاوت به این امر دست پیدا کنیم یکی از این موارد استفاده از تلویزیون های شهری و تابلو های روان است که هزینه بسیار کمی دارد.
شهرها پر هستند از مشتری بالفعل و وجب به وجب شهر سرشارست از فرصت تبلیغاتی، اگر کمی با دقت به شهر نگاه کنید متوجه این حقیقت می شوید، دائما چیزی در حال
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 447
نقش هنر مذاکره در پیشرفت کسب و کار
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


هدف از مذاکره، رسیدن به یک توافق نهایی است که دو طرف را به نقطه‌ی رضایتمندی برساند. مذاکرات قوی می‌توانند اهرمی عالی برای پیشرفت کسب‌وکار باشند.

میک جگر و کیت ریچاردز در متنِ آهنگ «همیشه نمی‌توانید هرچه را که می‌خواهید داشته باشید» می‌نویسند: شما نمی‌توانید همیشه هرچه را که می‌خواهید به دست آورید؛ ولی می‌توانید به چیزی که نیاز دارید، برسید.

جملات معروف زیادی در مورد برنده شدن و باختن، شکست و پی
نویسنده: maral - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 342
نقش شبکه‌های اجتماعی در بازاریابی آنلاین
شبکه‌های اجتماعی از سال ۲۰۱۴ رشد وسیعی پیدا کرده‌اند و با توجه به نفوذ بالا در افراد، می‌توانند راهکار بسیار خوبی برای بازاریابی آنلاین باشند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

درسال‌های گذشته، افزایش رقابت و فضای شلوغ شبکه‌های اجتماعی همچنین موج الگوریتمی شدن این شبکه‌ها، باعث شده‌است که تمام کسب‌وکارها از رسانه‌های اجتماعی برای بازاریابی فعالیت‌هایشان استفاده کنند. تحقیقی که در مورد کسب‌وکار و شبکه‌های اجتماعی در سال ۲۰۱۴ انجام شد،
نویسنده: sitecode - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 391
نقش پروتکل HTTP در طراحی وب سایت
نقش پروتکل HTTP در طراحی وب سایت
[url=http://www.sitecode.ir/blog/%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-HTTP-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AA%DA%A9%D9%84/][color=white][size=x-small][font=Tahoma, sans-serif]نقش پروتکل[/fo
نویسنده: minaf - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 156
نقش وب مستر در طراحی سایت
امروزه در دنیای قدم می زنیم که پر از تکنولوژی های جدید و مدرنی است که به واسطه این تکنولوژی با شغل های جدیدی هم روبرو هستیم.  یکی از شغلهایی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم وب مستری

( webmaster ) است و در مورد نقش آن در دنیای طراحی سایت می پردازیم برای درک بهتر موضوع سوالاتی را مطرح می کنیم و در ادامه به پاسخ این سوالات می پردازیم:

وب مستر کیست؟
چه نقشی در طراحی وب سایت دارد؟
[align=justify]چه و
نویسنده: minaf - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 136
نقش سئو در طراحی سایت
در بازار رقابتی امروز، حضور آن لاین در اینترنت، برای شرکت ها بسیار پر اهمیت می باشد. مردم درباره هر موضوعی جستجوی آنلاین انجام می دهند. تحقیقات نشان می دهد که کاربران، قبل از خریدشان حداقل یک جستجو انجام می دهند. 
از این رو ، برای یک شرکت داشتن وب سایتی که به بصورت موثر در گوگل دیده شود بسیار مهم است.
این روزها وب سایت به ویترین شرکت ها تبدیل شده و  در تصمیم گیری جهت خرید مخاطبین کاملا" موثر می باشد.
[align=justify]اما  فقط
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 149
نقش وب مستر در طراحی سایت
نقش وب مستر در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[color=black][size=medium][font=Arial, sans-serif]امروزه در دنیای قدم می زنیم که پر از تکنولوژی های جدید و مدرنی است که به واسطه این تکنولوژی با شغل های جدیدی هم روبرو هستیم.  یکی از شغلها می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم وب مستری است و در مورد ن