شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mona13 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 461
پرستار سالمند در منزل
در کشور های توسعه یافته جهان شاهدیم که خدمات پرستاری و مراقبتی از سالمندان به صورت کاملا آکادمیک ،برنامه ریزی شده و علمی صورت میگیرد ، از این رو فردی که به عنوان پرستار در منازل مشغول به کار می شود به شرح وظایف خود آگاهی کامل دارد و قادر است خدمات خود را به صورت کاملا اصولی ارایه دهد. از جهتی آموزش هایی که پرستاران و مراقبین در چنین کشورهایی دیده اند باعث می شود خانوانده ها به آنها اعتماد لازم جهت سپردن امور سالمند خود را بکنند.

در کشور عزیز خودمان ارایه خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل بیشینه
نویسنده: mona13 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 244
نگهداری سالمند در منزل
نگهداری از سالمند در خانواده هر چقدر هم که سخت باشد، باید در اولویت کار شما قرار بگیرد. شما م یتوانید با مطالعه و استفاده از تجارب دیگران، با چالش های پیش روی مراقبت از سالمندان در منزل بیشتر آشنا شوید.

در خانواده نقش قربانی را ایفا نکنید:

گاهی شنیده میشود که یکی از فرزندان میگوید برای من راحت تر است که تمام کارها رو خودم انجام دهم تا منتظر بمانم خواهرها و برادرهای دیگرم انجام دهند، خواهرها و برادرها هم میگویند ما وقتی پیشنهاد کمک کردن می دهیم او قبول نمیکند و خودش مسئولیت تمام کارها را به
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 200
راه های آسان برای کسب درآمد بیشتر در منزل
کسب درآمد بیشتر، دغدغه‌ی بسیاری از ما است. راه هایی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها در کنار شغل اصلی‌تان برای کسب درآمد اضافه کمک بگیرید.

[align=justify]به لطف اینترنت، راه‌های زیادی برای کسب درآمد جانبی در منزل ایجاد شده است. در حقیقت کسب درآمد در محیط خانه، بدون توجه به اینکه کجا زندگی می‌کنید، بسیار آسان‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید. مطمئناً زمانی که به دنبال درآمد‌ جانبی هستید، چاره‌ای نمی‌بینید به‌جز اینکه به دنبال مؤسسات کاریابی یا آموزش‌های آنلاین بگردی
نویسنده: shaghayegh73 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 194
طراحی دکوراسیون منزل
خیلی از شماها هنگام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تان شاید ایده های بسیار جالبی داشته باشید اما برای ترکیب و اجرای این ایده ها بهتر است با افراد متخصص مشورت کنید طراحی داخلی ضروری است اما زمانی که شما ایده های خوبی داشته باشید اما نمیدانید چگونه آن ها را اجرا کنید باید بگویم که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک تجارت است و ترفند های خود را دارد که به برخی از آن ها اشاره میکنیم.
اولین نکته لوازمی است که یک طراح داخلی باید در انتخاب آن ها بسیار ظری
نویسنده: hamlebar - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 111
حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان + نرخ حمل بار
نکات لازم جهت اسباب کشی 
 
 
1. تسویه ها و مراحل اداری جهت انتفال : پیشنهاد ما به شما این
[color=#444444
نویسنده: kashefbar - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 65
لوازمی که برای بسته بندی اثاثیه منزل نیاز است.
معمولا جعبه ها و کارتن های مقاوم برای اسباب کشی نیاز است با این حال اگر زمان شما برای اسباب کشی بسیار کوتاه است می توانید از شرکت های باربری بخواهید کار بسته بندی شما را انجام دهند.شما به سادگی می توانید جعبه های مناسب برای حمل اثاثیه  را از  شرکت اتوبار کاشف بار  تهیه کنید .کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که می توانید سبدها و جعبه های پلاستیکی را از فروشگاههای محلی قرض بگیرید.
این جعبه ها به راحتی وسایل شما را بسته بندی می کند بدون اینکه ضایعاتی از کارتن بسته بندی برجای بماند.پس از ا