شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 217
استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت:
بیشتر افراد استفاده از رنگ سیاه در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 را نمی پسندند و آن را سمبل پوچی، خفگی و ... می دانند و زمانی آن را قبول می کنند که در کنار رنگ سفید (یا رنگی روشن) باشد تا رنگ مشکی به خوبی جلوه کند. رنگ مشکی معمولاً نماد نبود نور و روشنایی است و از زمان گذشته آن را با مرگ و دنیای تاریکی یکی می دانند. با این حال استفاده درست از نگ مشکی می تواند جلوه زیبایی به طراحی سایت ببخشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[col
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 175
طراحی سایت با رنگ مشکی
بیشتر افراد استفاده از رنگ سیاه در طراحی سایت را نمی پسندند و آن را سمبل پوچی، خفگی و ... می دانند و زمانی آن را قبول می کنند که در کنار رنگ سفید (یا رنگی روشن) باشد تا رنگ مشکی به خوبی جلوه کند. رنگ مشکی معمولاً نماد نبود نور و روشنایی است و از زمان گذشته آن را با مرگ و دنیای تاریکی یکی می دانند. با این حال استفاده درست از نگ مشکی می تواند جلوه زیبایی به طراحی سایت ببخشد.
[align=justify]شرکت های طراحی سایت بسیاری هم اکنون از رنگ سیاه در طراحی لوگو و معرفی نام تجاری خود د
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 229
تلگرام مشکی مشکل امنیتی دارد
به تازگی پیام رسان تلگرام سیاه آمده که لوگوی آن به رنگ مشکی است. این اپلیکیشن با یک فیلترشکن ترکیب شده و به تلگرام متصل است. بعضی از کاربرانی که این برنامه را نصب کردند مدعی هستند اطلاعات آنها از گوشی پاک شده یا ترافیک اینترنتشان افزایش یافته است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

با توجه به اینکه بازار فروش فیلترشکن و سایر برنامه‌ هایی که پس از فیلترینگ اپلیکیشن تلگرام ایجاد شده است، متاسفانه هیچ گونه آگاهی سایبری در این زمینه وجود