شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 787
تاثیر تجربه های ناخوشایند در فیسبوک روی دنیای واقعی فرد
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

محققان دانشگاه براون باور دارند که توانسته‌اند ارتباطی را بین استفاده از فیسبوک و افسردگی شناسایی کنند. در این پژوهش ۲۶۴ نفر مورد آزمایش قرار گرفتند و از آنها خواسته شد تا مواقعی که در آن یک تجربه‌ی ناخوشایند فیسبوکی (NFE) تجربه می‌کنند را گزارش کنند. وقتی که داده‌های به دست آمده از افراد مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت، آنها به این نتیجه رسیدند آن گروه از افرادی که دارای تجربه‌های ناخوشایند فیسبوکی بوده‌اند، به
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 174
10 تجربه منحصر به فرد در سفر به مالزی بهشت آسیا
تجربه سفر به مالزی
“مالزی، آسیا به معنای واقعی” شعار گردشگری مالزی است به طوری که این شعار ، نمی تواند مناسب تر از این باشد.
این کشور تقریبا در وسط آسیای جنوب شرقی قرار دارد که این کشور را به یک نقطه استراتژیک بلند مدت و طبیعی با جمعیت چند فرهنگی کرده است که متفاوت با هر کشور دیگری است.
[align=justify]شما می توانید تجربه های زیادی از این سفر به دست بیاوریید. ما هیجان زده هستیم تا تجربه های منحص
نویسنده: sima - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 153
ریشه روانشناسی جمله ی "چقدر اين فرد به نظرم آشناست" چیست؟
تاکنون برایتان پیش آمده است که پس از دیدن یک غریبه احساس کنید که از اول عمر او را می‌شناخته‌اید و بشدت برایتان آشناست و حس راحتی با او داشته باشید؟
[align=justify][color=#333333][size=small][font=IRAN, Tahoma, Arial, Verdana, sans-serif]این احساس زمانی پدیدار می‌شود که شما با شخصی که قبلا هرگز او را ندیده‌اید وارد مکالمه می‌شود و احساس می‌کنید خیلی وقت است که همدیگر را می‌شناسی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 132
الگوریتمی که موسیقی افکار فرد را پیش بینی می کند
محققان موفق شده اند با کمک الگوریتم یادگیری عمیق، فعالیت مغزی یک پیانیست را بررسی و با صحت ۵۰ درصد، نوت های موسیقی را در افکار او پیش بینی کنند.
با وجوداپلیکیشن های متعدد در بازار بسیاری سعی دارند اپلیکیشنی بسازند که بتواند قطعه موسیقی را براساس افکار فرد بسازد. درهمین راستا محققان دانشگاه برکلی کالیفرنیا نیز تحقیقاتی انجام داده اند.

[align=justify]در سال ۲۰۱۴ میلادی، برایان پالسی و همکارانش با استفاده از الگوریتم های یادگیری عمیق و فعالیت مغز ان