شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 244
گوشی‌هایتان را برای آنتن‌دهی بهتر به سمت آسمان نگیرید!
[align=justify]گرفتن تلفن همراه به سمت آسمان، هنگامی که آنتن نداریم، ازجمله رایج‌ترین صحنه‌هایی است که بارها شاهد آن بوده‌ایم!

اگر تا به حال فکر می‌کردید با گرفتن گوشی در دستتان و بالابردن تلفن همراه به سمت آسمان می توانید کیفیت آنتن‌دهی آن را بیشتر کنید، سخت در اشتباه هستید.
[size=small]احتمالا تا به حال بارها شاهد آن بوده اید که افرادی در زمان قطع و وصل مکالمات خود با تلفن همراه یا کاهش کیفیت خدمات داده سعی  می کنند با بالاتر بردن گوشی در آسمان از این وضعیت رهایی پیدا کنند. اما متخصصان می
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 211
فیلترینگ تلگرام تنها راه ممکن برای سوق دادن مردم به سمت نرم افزارهای بومی است
مخالفت‌ هایی که از برخی مسؤولان در مورد فیلتر شدن تلگرام می‌ شنویم سیاسی است، فیلترینگ بهترین راه‌ حل نیست، اما تنها راه ممکن برای سوق دادن مردم به استفاده از نرم‌ افزار بومی است.

[align=justify]مجید شریفی‌ فر کارشناس رسانه با بیان اینکه تلگرام در هیچ کشوری به عنوان نخستین شبکه اجتماعی مطرح نیست به جز ایران، اظهار کرد: همه کشورهای دنیا از نرم‌ افزار بومی استفاده نمی‌ کنند، اما از طرفی انحصار نرم‌ افزار هم وجود ندارد. در ایران تلگرام پس از نرم‌ افزارهای وایبر و واتس‌ آپ
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 148
آدیداس با تعطیلی فروشگاه‌‌های فیزیکی به سمت فروش آنلاین می‌رود
آدیداس در پی آن است تا با تعطیل کردن فروشگاه‌های فیزیکی خود در سال‌های آینده، تمرکز خود را روی فروش آنلاین افزایش دهد.

کسپر روستد، مدیرعامل گروه آدیداس در گفتگویی با فایننشال تایمز اعلام کرده که این کمپانی در نظر دارد تا توجه بیشتری را معطوف فروش آنلاین کند. این کمپانی آلمانی در نظر دارد تا طی سال‌های آینده فروشگاه‌های فیزیکی خود را تعطیل کرده و محصولات خود را بیشتر بصورت آنلاین راهی بازار کند.

[align=justify]روستد به این نکته اشاره کرد که طی س