شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: afshin21 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1052
چگونه یک کسب‌وکار خانگی موفق داشته باشیم؟
[align=justify]آیا شما از آن دسته افرادی هستید که اجاره‌ی یک فضای اداری و استخدام نیروی کار را مانع بهره‌وری می‌دانید؟ ترجیح می‌دهید کسب و کار خود را داشته باشید و از منزل خود به تنهایی و یا به همراه یک شریک آن را اداره کنید؟

اگر جواب شما مثبت است، شما تنها نیستید. بر اساس آمار اعلام شده توسط اداره‌ی آمار آمریکا، بیش از ۲۳ میلیون شرکت بدون کارمند در آمریکا فعالیت می‌کنند.

افرادی را می‌شناسم که از کار بر روی میز آشپزخانه‌ی خود یک کسب‌وکار یک میلیون دلاری برای خود ساخته‌اند. اگرچه این کار ام
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 718
چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اگر بتوانید هر یک از رفتارهایی را که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، در خود پرورش دهید؛ می‌توانید دیگران را مسحور خود کنید.

در دنیای کسب و کار، کاریزما ویژگی اخلاقی-رفتاری کسی است که دارای قدرت رهبری فوق‌العاده باشد؛ رهبری که با استفاده از نیروی توانایی شخصی خود می‌تواند تأثیرات عمیق و استثنایی بر کارمندان خود داشته باشد.
بدین ترتیب، رهبری کاریزماتیک (Charismatic) یا رهبری بر مب
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 484
چگونه درمیان جمع سخنران بهتری باشیم؟
با یادگیری اصول ساده‌ی سخنرانی، نه‌تنها توجه شنوندگان را به صحبت‌های خود جلب می‌کنید، بلکه آن‌ها را به مشتریانی مشتاق تبدیل می‌کنید.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]سخنرانی کردن پای تریبون یا روی سن، برای بسیاری از افراد کار مشکلی است. ولی اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در میان هر جمعی، با هر ظرفیت و جمعیتی به‌راحتی صحبت می‌کنید، کار برایتان خیلی راحت‌تر است.

با استفاده از نکاتی که در ادامه‌ی مط
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 418
چگونه فردی تاثیرگذار در صنعت خود باشیم؟
تبدیل شدن به یک قدرت بانفوذ در حرفه‌ی خودتان، بهترین کاری است که می‌توانید برای رسیدن به موفقیت انجام دهید؛ اما این پیشرفت بزرگ نیازمند انجام کارهایی مشخص است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بانفوذ شدن در شبکه‌های مجازی یکی از بهترین را‌ه‌ها برای معروف کردن برندتان است و باعث می‌شود محتوای تولیدی توسط شما بیشتر دیده شود. تمام کاری که لازم است انجام دهید پیدا کردن یک فرد باارزش، توانا و مقتدر در حرفه‌ی خودتان است. با او ارتباط برقرار کنید
نویسنده: طراحی دارکوب - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 249
چرا وب سایت داشته باشیم؟
[b][size=medium][font=Arial][color=#333333]در دنیای مدرن وب سایت ها تنها ابزار بازاریابی هستند. وب سایت ها امروز برابر هستند با کسب و کارهای سنتی و فیزیکی با بیش از 3 میلیارد کاربر در سراسر جهان. برای مثال وقتی می خواهید درباره یک شرکت اطلاعات بیشتری بدست بیاوریم در موتور جستجو گر گوگل آن را جستجو کرده و در نهایت به یک وب سایت متصل خواهید شد. همچنین برای محصولات و سایر خدمات از کتاب گرفته تا قطعات خودرو و یا حتی دارو این فرآیند هر روزه توسط میلیون ها کاربر تکرار می شود.

امروزه دیگر وب سایت یک
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 245
چگونه یک مشاور املاک موفق باشیم؟
[align=justify]شغل مشاور املاک قدمت نسبتا زیادی دارد اما با گذشت زمان، افزایش جمعیت و البته رشد فناوری این شغل نیز مانند همه‌ی ابعاد زندگی دستخوش تغییراتی شده است که باید برای موفقیت به آنها توجه کرد. در ادامه درباره‌ی ویژگی‌های یک مشاور املاک موفق باشیم، صحبت می‌کنیم.
افراد برای اینکه بتوانند ملک خوبی پیدا کنند یا ملک خود را به فروش برسانند، نیاز به کمک مشاور املاکی خبره و ماهر دارند. به همین دلیل از دیدگاه فردی که می‌خواهد وارد این حوزه‌ی کاری بشود یا در حال حاضر در این حوزه فعالیت می‌کند بای
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 271
چگونه بدون خواب کافی در طول روز سرحال باشیم؟
[align=justify]همه‌ی ما اهمیت یک خواب خوب شبانه را می‌دانیم. کمبود خواب می‌تواند باعث عصبانیت و زودرنجی شود و توانایی شما در به خاطر سپردن اطلاعات را به شدت کم کند. همه‌ی اینها خلاقیت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ولی همان‌طور که همه‌ی کارآفرینان – که اغلب سرشان بیش از حد شلوغ است! – می‌دانند، خیلی اوقات نمی‌توانید کل شب را در کمال آرامش بخوابید و چاره‌ای ندارید جز این‌ که سعی کنید با همین استراحت کم روز پرانرژی‌ای داشته باشید.

پرده‌های اتاق‌تان را باز کنید

به محض اینکه از خواب بیدار
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 236
چگونه در تصمیم گیری های خود خلاقیت داشته باشیم؟
[align=justify]کسانی که معمولا در تصمیم‌گیری موفق هستند، گزینه‌‌های پیشِ‌روی خود را تحلیل می‌کنند و خردمندانه انتخاب می‌نمایند؛ اما اگر گزینه‌ها مشخص نباشند یا هنوز وجود نداشته باشند چه؟ شاید لازم باشد تا درهنگام انتخاب فرایند یا محصولی نو، گزینه‌های جدیدی خلق کنید. وقتی گزینه‌های جایگزین مشخص نیستند، باید روش‌های خلاقانه‌تری را برای رفع محدودیت‌ها به کار ببرید. در این نوشته می‌خواهیم با نکاتی برای ایجاد خلاقیت در تصمیم گیری آشنا شویم.

بررسی مفهوم تصمیم‌گیری

بیشتر افراد نگاهی سیاه و س
نویسنده: sadegh001 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 198
چگونه شکست ناپذیر باشیم؟
[align=justify]برای اینکه بدانیم چگونه شکست ناپذیر باشیم باید به دست آوردن اعتماد به نفس از شکست، را بیاموزیم. همین‌طور یک‌شبه اتفاق نمی‌افتد. مثل خیلی از عادت‌های خوب، باید برای آن‌وقت بگذارید و آن را تمرین کنید. این موارد را از افرادی که شکست‌های زیاد خوردند، یاد بگیرید.

چگونه شکست را بپذیریم
هیچ راهی غیر از صحبت با خودتان برای روبرو شدن با ترس وجود ندارد. شما باید از کارهای چالش‌برانگیز استقبال کنید تا اینکه یاد بگیرید شکست برای همیشه نیست.
شکست عواقبی دارد، ولی اجازه ندهید دید شم
نویسنده: sadegh001 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 249
چگونه شخصیت محکمی داشته باشیم؟
[align=justify]در زندگی این موضوع که  بتوانیم خودمان را درک کنیم، هسته هر شخصیت است. این پنج روش به شما کمک می‌کند تا بدانیم چگونه شخصیت محکمی داشته باشیم:

شناخت خود
شناخت نقاط ضعف و قدرت خودمان، آن‌طور که به نظر می‌رسد ساده نیست. برای اینکه عیب‌ها و خوبی‌های خود را بشناسیم باید به خودمان سفری کنیم. اگر بتوانیم این کار را خوب اداره کنیم، می‌توانیم احساسات خود را طوری مدیریت کنیم که به ما انرژی و جهت بدهد.
تحقیقات نشان دادند فقط ۲۰ درصد موفقیت به خاطر IQ است و بیشتر به خاطر حالات روحی