شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تبلیغات شویم؟ راحت مزاحم از تلگرام چگونه

چگونه از تبلیغات مزاحم تلگرام راحت شویم؟
(۹۵/۷/۲۶، ۱۲:۰۲ صبح)zeia.shirani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۹۵/۷/۲۵، ۱۱:۵۳ صبح)asalghand نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روز بخیر
اقای صابری از راهنماییتون ممنون کاملا دقیق و صحیح بود

دوست عزیز
شما تغییرات اعمال شده رو ذخیره میکنید؟؟
بعد از اعمال هر کدام از تغییرات و تنظیمات، سمت راست بالا علامت تیک یا doneرو برای ذخیره ی تنظیمات و اجرای عملکرد لمس کنید
سلام بله موارد رو سیو میکنم ولی بازم این مشکل رو دارم حتی کل چنل هایی که عضو بودم رو حذف کردم ولی باز هم این مشکل رو دارم ، البته از راهنمایی دوست عزیز ممنون شاید مشکل من چیز دیگه ای باشه ...

Sent from my D6503 using Tapatalk

سلام اگه این تنظمیات رو انجام دادین افراد غریبه نمیتونن شما رو عضو گروه کنن اگر با این حال شما ناخواسته عضو گروه یا کانالی میشین حتما از طریق اعضای کانکت شما هست که باید اون شخص رو همونطور که در قسمت آخر آموزش گفته شد از طریق گزینه add user در حالت Never Allow قرار بدین تا اون مخاطب نتونه شما رو اضافه کنه. ار گروه هایی هم که لفت میدین اونها رو بلاک کنین
پاسخ
 سپاس شده توسط saberi ، tak ، ms.khassi ، sara67 ، soraya ، saman
منم از همین روش استفاده می کنم و درست شد و اونایی که نمیشناسم اد نمی کنن منو
پاسخ
 سپاس شده توسط farnaz
(۹۵/۷/۲۶، ۱۲:۳۰ صبح)farnaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۹۵/۷/۲۶، ۱۲:۰۲ صبح)zeia.shirani نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۹۵/۷/۲۵، ۱۱:۵۳ صبح)asalghand نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روز بخیر
اقای صابری از راهنماییتون ممنون کاملا دقیق و صحیح بود

دوست عزیز
شما تغییرات اعمال شده رو ذخیره میکنید؟؟
بعد از اعمال هر کدام از تغییرات و تنظیمات، سمت راست بالا علامت تیک یا doneرو برای ذخیره ی تنظیمات و اجرای عملکرد لمس کنید
سلام بله موارد رو سیو میکنم ولی بازم این مشکل رو دارم حتی کل چنل هایی که عضو بودم رو حذف کردم ولی باز هم این مشکل رو دارم ، البته از راهنمایی دوست عزیز ممنون شاید مشکل من چیز دیگه ای باشه ...

سلام اگه این تنظمیات رو انجام دادین افراد غریبه نمیتونن شما رو عضو گروه کنن اگر با این حال شما ناخواسته عضو گروه یا کانالی میشین حتما از طریق اعضای کانکت شما هست که باید اون شخص رو همونطور که در قسمت آخر آموزش گفته شد از طریق گزینه add user در حالت Never Allow قرار بدین تا اون مخاطب نتونه شما رو اضافه کنه. ار گروه هایی هم که لفت میدین اونها رو بلاک کنین
ببخشید دوست عزیز چطور امکان داره بفهمم کی دعوت میکنه ؟؟؟؟ چون من الان حتی اکانتم رو عوض کردم در صورتی که حتی یک پیغام هم برای کسی نفرستادم و همون لحظه هم تنظیمات لغو دعوت رو انجام دادم ولی بازم این مشکل رو دارم . ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه کانال‌های مخفی تلگرام را حذف کنیم؟ saberi 5 755 ۰۱/۷/۱۷، ۰۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: saberi
  توقف انتشار آپدیت تلگرام توسط اپل در اپ استور و مشکلات تلگرام در iOS saberi 2 2,384 ۹۷/۳/۱۲، ۰۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: saberi
  تلگرام چگونه فیلتر می‌شود؟ tak 3 1,822 ۹۷/۲/۱۳، ۱۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: tak
  چگونه از ذخیره خودکار تصاویر تلگرام در گالری گوشی جلوگیری کنیم؟ سحر 0 1,306 ۹۷/۱/۲۵، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: سحر
  چگونه از هک شدن اکانت تلگرام خود جلوگیری کنیم؟ نگار 1 1,395 ۹۷/۱/۹، ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: mesterweb
  چگونه لایک تلگرام را افزایش دهیم؟ morteza3375 0 1,102 ۹۶/۱۲/۲۷، ۰۵:۰۲ عصر
آخرین ارسال: morteza3375
  چگونه پیغام جوین شدن ( Joined Telegram ) افراد به تلگرام را غیرفعال کنیم ms.khassi 1 14,629 ۹۶/۱۲/۲۴، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: مهمان
  چگونه از ذخیره خودکار تصاویر تلگرام در گالری گوشی جلوگیری کنیم؟ نگار 3 1,731 ۹۶/۱۲/۲۲، ۰۵:۵۷ عصر
آخرین ارسال: ahmad20
  تلگرام X با تلگرام اصلی چه تفاوتی دارد؟ saman 1 1,409 ۹۶/۱۱/۲۱، ۰۵:۵۵ صبح
آخرین ارسال: مهمان
  اپلیکیشن پیام رسان تلگرام ایکس بطور رسمی از سوی تلگرام تایید و معر mesterweb 1 1,956 ۹۶/۱۱/۱۴، ۰۴:۲۲ صبح
آخرین ارسال: نگار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان