شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
موفقیت موانع چیست؟

موانع موفقیت چیست؟
سلام دوستان کسی میدونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیه؟
پاسخ
سلام خسته نباشید من به شخصه فکر میکنم نداشتن خلاقیت و ایده میتونه مانع از موفقیت فرد بشه و نداشتن ایده باعث میشه فرد فقط دوندگی اضافه داشته باشه برای همین من خودم به شخصه افراد و مجموعه هایی که ایده های کارآقرینی رو ارائه میدن خیلی تحسین میکنم همین چند وقت پیش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو پیدا کردم که حدود 140 فرمولاسیون دارن که تک تک اینا میتونه یک ایده برای تولید و کارآفرینی باشه و به تازگی مطالب مفیدی در رابطه با کارآفرینی هم در سایتشون قرار میدن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رابطه‌ موفقیت شرکت‌های ‌‌B2B با رشد و درآمدزایی مشتریان سحر 1 1,139 ۹۸/۸/۹، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: boxell
  برای موفقیت در کارآفرینی، پل‌های پشت سر خود را خراب کنید نسرین 0 972 ۹۷/۲/۲۲، ۰۳:۳۱ صبح
آخرین ارسال: نسرین
  رابطه کار تیمی و موفقیت شرکت farnaz 0 868 ۹۶/۱۲/۱۹، ۰۶:۳۰ عصر
آخرین ارسال: farnaz
  هک کردن مغز راهی به‌ سوی موفقیت در سطوح بالا mesterweb 0 1,061 ۹۶/۱۱/۲۹، ۱۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: mesterweb
  برای موفقیت در کسب و کار، دنبال مد روز نباشید farnaz 0 1,021 ۹۶/۱۱/۱۷، ۱۰:۲۸ عصر
  چرا سخت کار کردن دلیل موفقیت نیست farnaz 0 1,024 ۹۶/۹/۲۶، ۰۵:۰۹ صبح
  برای موفقیت حرفه ای، باید شخصیت خود را بازاریابی کنید saman 0 1,426 ۹۶/۸/۲۴، ۰۴:۰۳ صبح
آخرین ارسال: saman
  عاداتی که به موفقیت شما کمک می‌کنند saman 0 920 ۹۶/۸/۱۹، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: saman
  نکاتی که باید برای موفقیت در یک کار پیمانکاری بدانید farnaz 0 1,537 ۹۵/۱۰/۲۳، ۰۵:۱۸ صبح
  موانع روانشناختی که موفقیت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند farnaz 1 1,784 ۹۵/۱۰/۱۶، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: نسیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان