شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خودروسازی در کاهش خودرو قیمت ایران

کاهش قیمت در خودروسازی ایران خودرو
یکی از چیز هایی که الان داره بیان میشه کاهش قیمت ماشین های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست اگر این شایعه واقعیت داشته باشه واقعا خیلیییی خوب میشه و ما هم می تونیم یه ماشین بگیریم
پاسخ
اره الان ماشین ها کاهش قیمت پیدا کرده 206 شده 200 میلیون. من خیلی تو سرکه یه ساینا بخرم با این که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چنگی به دل نمیزنه اما از هیچی بهتره
پاسخ
والا هیچ چیزی مشخص نیست. من هر روز دارم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو چک میکنم. همش افزایشی هست. منتظرم قیمتها ثابت بشه بتونم ماشین بخر. اما انگار این اتفاق قرار نیست بیوفته.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هزنه خودرو های پیش فروش مدیران خودرو reyhanes7770 1 628 ۰۲/۱۱/۱۸، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: Tragle
Tongue اجاره آپارتمان مبله در سراسر ایران برای یک ماه + قیمت lemonn 1 1,188 ۰۲/۵/۱۷، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: اجاره ویلا
  تماس با کودکان یکی از راهکارهای کاهش استرس charity_volunteer 0 498 ۰۰/۷/۱۴، ۰۹:۰۹ عصر
آخرین ارسال: charity_volunteer
  قیمت خودرو های داخلی reyhanes7770 3 737 ۰۰/۳/۹، ۰۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: عاطفه نورابی
  کاهش قیمت پژو n_pan 0 478 ۹۹/۸/۳۰، ۰۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: n_pan
  پیش فروش ابان ایران خودرو reyhanes7770 0 507 ۹۹/۸/۲۰، ۰۵:۰۲ عصر
آخرین ارسال: reyhanes7770
  ریاست جمهوری آمریکا تاثیری بر روی کاهش قیمت خودرو داره؟ reyhanes7770 0 604 ۹۹/۸/۱۸، ۱۲:۳۳ عصر
  کارایی ماشین های ایران خودرو reyhanes7770 0 532 ۹۹/۸/۱۴، ۱۰:۰۳ صبح
  کمپانی سایپا و ایران خودرو n_pan 0 563 ۹۹/۷/۸، ۱۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: n_pan
  آیا در عراق قیمت دام زنده دو برابر ایران است؟ sahar#2020 0 649 ۹۹/۶/۲۴، ۰۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: sahar#2020

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان