شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در خطا تلگرام پیغام

پیغام خطا در تلگرام
سلام
بهنگام ساخت گروه در تلگرام پیغام خطا همانند شکل زیر ظاهر میشود ۱۱ نفر در گروه ادد مردم ولی چند نفر دیگه رو میخام ادد کنم پیغام خطای زیر ظاهر میشه
کسی میدونه این پیغام خطا دقیقا برای چیه ؟؟[تصویر:  fefa0a17dbc4fc80a25764bf02d021e5.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
سلام اول مطمئن بشبن که از آخرین نسخه تلگرام استفاده می کنین . بعدش از طریق ربات اسپم بات چک کنین ریپورت هستین یا نه.
اگه آخرین نسخه تلگرام نصب بود و ریپورت هم نبودین بهتره از نسخه دسکتاپ و یا نسخه وب تلگرام این کار رو انجام بدین.
اگه مشکلی بود بفرمایین من یا سایر دوستان جواب میدیم
پاسخ
 سپاس شده توسط bahram
سلام
رباط اسپم چطوری چک کنم ؟؟
در ضمن تلگرام من اخرین نسخه میباشد
کسی که میخام ادد کنم باید اخرین نسخه تلگرام داشته باشه یا تلگرام من ؟؟
در مورد ریپورت یعنی کسی که میخام ادد کنم ریپورت شده ؟؟
۱۱ نفر با موفقیت ادد شدن ، ۶ نفر بقیه ادد نمیشن

پاسخ
آموزش استفاده از ربات اسپم تو این تاپیک هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه لزومی نداره دسگران هم آخرین نسخه رو داشته باشن مگه اینکه گروه شما سوپرگروه باشه
اگه شما ریپورت باشین این مشکل پیش میاد و نمیتونین اد کنین یا اینکه کسانی رو که میخواین اد کنین خودشون اجازه اد شدن رو به گروه ها ندادن و این قابلیت رو بستن( که در اینصورت فقط میتونین لینک گروه رو بهشون ارسال کنین)
پاسخ
 سپاس شده توسط نگار ، bahram
خیلی ممنون خدا خیرت بده

پاسخ
خواهش می کنم
مشکلتون رفع شد؟
باز اگه سوالی بود بپرسین
پاسخ
اجازه ادد شدن به گروه رو بستن

پاسخ
خیلی لطف کردین

پاسخ
آره دیگه کاریش نمیشه کرد جزء اینکه لینک گروه رو به اونا ارسال کنین
فقط یادتون باشه اگه جزء مخاطبین نیستن تو ارسال لینک گروه زیاده روی نکنین چون ممکنه ریپورتت کنن و اکانتتون یه مدت محدود بشه
پاسخ
(۹۵/۷/۲۵، ۰۶:۲۳ عصر)iloveyoufriends نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی لطف کردین

خواهش می کنم gol
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توقف انتشار آپدیت تلگرام توسط اپل در اپ استور و مشکلات تلگرام در iOS saberi 2 2,350 ۹۷/۳/۱۲، ۰۱:۵۵ صبح
آخرین ارسال: saberi
  چگونه پیغام جوین شدن ( Joined Telegram ) افراد به تلگرام را غیرفعال کنیم ms.khassi 1 14,570 ۹۶/۱۲/۲۴، ۰۸:۲۵ عصر
آخرین ارسال: مهمان
  تلگرام X با تلگرام اصلی چه تفاوتی دارد؟ saman 1 1,389 ۹۶/۱۱/۲۱، ۰۵:۵۵ صبح
آخرین ارسال: مهمان
  اپلیکیشن پیام رسان تلگرام ایکس بطور رسمی از سوی تلگرام تایید و معر mesterweb 1 1,931 ۹۶/۱۱/۱۴، ۰۴:۲۲ صبح
آخرین ارسال: نگار
  مشکل حذف دیوایس در Active Sessions تلگرام (نشست‌های فعال تلگرام) saberi 1 4,780 ۹۶/۱/۲۰، ۰۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: farnaz
  پیغام You are performing too many actions. Please try again later در تلگرام soroush 2 9,792 ۹۵/۱۲/۲۷، ۰۳:۵۴ صبح
آخرین ارسال: soroush

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان