شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
گفتگو راجب اجاره ازاد آخر سال ویلا

گفتگو ازاد راجب اجاره ویلا آخر سال
[تصویر:  ojK39s8YB_LTN4M_i0AFZ2x7E69rN0mcq5VZgmVE...26-h296-rw][تصویر:  ojK39s8YB_LTN4M_i0AFZ2x7E69rN0mcq5VZgmVE...26-h296-rw]
سلام دوستان وقت بخیر میخواستم آخر سال اقدام به اجاره ویلا کنم اما نمی‌دونستم کدوم سایت بهتره به خاطر همین تصمیم گرفتم یک تاپیک باز کنم و داخلش از شما نظر سنجی کنم.
پس از این که داخل اینترنت سرچ کردم به سایت اطاقک رسیدم این سایت خیلی جامع و کامل بود خیلی از اقامتگاه‌های شمالی کشور رو داشت.
 به هر حال سعی کردم یکیشون انتخاب کنم بعدش دیدم زده برای دریافت تخفیف کلیک کنید وقتی روش کلیک کردم وارد سایت موپُن شدم و دیدم خیلی تخفیفات متنوع ای از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گذاشته به خاطر همین مجبور شدم ازشون استفاده کنم و رزرو کردم حالا الان میخواستم ببینم شما تایید میکنید اجاره ویلا رو از این سایت یا کنسل کنم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اجاره دستگاه بای پپ کرج ngeekgirl 0 131 ۰۲/۶/۲۹، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ngeekgirl
  اجاره پمپ دی وی تی ngeekgirl 0 136 ۰۲/۶/۶، ۰۳:۲۸ عصر
  اجاره تخت بیمارستانی (قیمت اجاره+ شرایط حمل درب منزل) ngeekgirl 0 164 ۰۲/۶/۳، ۰۹:۴۶ عصر
  اجاره دستگاه فتوتراپی در کرج جهت درمان زردی نوزاد ngeekgirl 0 166 ۰۲/۶/۲، ۱۱:۱۵ عصر
  اجاره کلایمر ava96 1 662 ۰۲/۵/۱۵، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: اجاره ویلا
  اجاره دستگاه پالس اکسیمتر نوزاد ngeekgirl 0 174 ۰۲/۲/۳، ۰۳:۵۰ عصر
  خرید و اجاره تشک مواج در کرج ngeekgirl 0 240 ۰۱/۹/۲۹، ۱۱:۲۲ عصر
  اجاره کپسول اکسیژن پزشکی 40، 20، 10 و 5 لیتری ngeekgirl 0 299 ۰۱/۶/۱۹، ۱۰:۱۱ عصر
  چرا اجاره G&M Direct را برای اجاره ماشین انتخاب کنیم؟ seofar70 0 552 ۰۰/۶/۷، ۰۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: seofar70
  تفاوت بین کرایه ماشین و اجاره خودرو چیست؟ seofar70 0 1,255 ۰۰/۶/۷، ۰۱:۳۴ صبح
آخرین ارسال: seofar70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان