باشگاه کاربران روماک

نسخه‌ی کامل: انتقال عکس ها،ویدیوها و آهنگ ها به آیفون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
(۹۵/۳/۱۹، ۰۶:۵۱ عصر)ali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام راهی هست که ازهرکامپیوتر بخایم appبریزیم اونایی که هست پاک نشه ؟

سلام بله با نرم افزار iFUNBOX میتونید به راحتی برنامه نصب کنید.
آموزش خوب و کاملی بود ممنون
سلام پس از انتقال عکس و فیلم به کامپیوتر .بهترین راه برای پاک نشدن احتمالی چیست؟بارها برای من پیش آمده که عکس و فیلمها رو بخاطر تعمیر کامپیوتر یا لپ تاپ از دست دادم. ممنون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام آقا پیمان
بهتره فایلهاتون رو کلا در درایو c نریزید تا اگه واسه ویندوز مشکلی پیش اومد اطلاعات مهم تون حذف نشه. من شخصا فایل های مهم رو در درایوهای دیگه نگه میدارم و هم اینکه تو هارد اکسترنال کپی می کنم
باید آیتونز رو نصب کنید.

آموزش انتقال عکس از آیفون به کامپیوتر ویندوزی با استفاده از نرم افزارهای جانبی دیگر

انتقال ساده‌تر فایل مابین آیفون و کامپیوترهای ویندوزی، برنامه‌ها یا نرم افزارهای سوم شخص متعدد دیگر هم وجود دارند. به عنوان مثال برنامه AnyTrans یکی از پرکاربرترین برنامه‌های موجود در این راستا محسوب می‌شود که کاربران بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. نرم افزارهای دیگری همچون Syncios، FonePaw، Dr.Fone، CopyTrans و Appandora هم در این راستا عملکرد بسیار مطلوب دارند. 
آموزش خوب و کاملی بود خیلی ممنون
متشکرم از راهنمایی و آموزش خوب شما
دستتون درد نکنه

آیدا

از سایت خوبتون تشکر میکنم خیلی عالیه
آموزشتون خیلی به دردم خورد Heart
واقعا ممنونم از مطالب کامل و خوبتون و سایت مفیدتون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5