باشگاه کاربران روماک

نسخه‌ی کامل: انتقال عکس ها،ویدیوها و آهنگ ها به آیفون
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
ساده ترین راه برای اینکار استفاده از اپ های اشتراک گذاری عکسه. میتونید wifi share رو آزمایش کنید، بهتون اجازه میده عکس انتقال بدید به آیفون.

مهتاب

سلام
من هم مثل بقیه وقتی گوشیمو وصل می کنم خودکار آیتیونز را باز می کنه و تو مای کامپیوتر نمیاره روشی هم که گفتید بریم تو services وقتی می زنم تو استارت هییچی برام نمیاره چکار کنم؟؟؟
سلام

اگه همه کارها رو درست انجام دادید و نشده، این برنامه رایگان رو از لینک زیر روی آیفون نصب کنید. بعدش از طریق وای فای میتونید عکساتون رو دانلود کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان

با اینکه به روش شما تصاویر انتقال داده شد توی گوشی مونده بود و پاک کردم ولی حدود ۱٫۶ گیگ توی photo library باقی مونده
لطف میکین بفرمایین چجوری میشه پاکشون کرد
احتمالا توی قسمت recently deleted هستند، از اونجا هم پاک کنید

امیر

سلام پس از انتقال عکس و فیلم به کامپیوتر .بهترین راه برای پاک نشدن احتمالی چیست؟بارها برای من پیش آمده که عکس و فیلمها رو بخاطر تعمیر کامپیوتر یا لپ تاپ از دست دادم. ممنون
سلام عکسهاتون رو در یک هارد اکسترنال یا سرویس های ابری مثل Dropbox یا Mega نگهداری کنید

جعفر

آیا ریختن آهنگ فقط از طریق آی تیونز امکانپذیره ؟
چون می ترسم آی تیونز برنامه های کرک شده رو از روی گوشی پاک کنه

ali

سلام راهی هست که ازهرکامپیوتر بخایم appبریزیم اونایی که هست پاک نشه ؟
(۹۵/۳/۱۹، ۰۶:۲۵ عصر)جعفر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا ریختن آهنگ فقط از طریق آی تیونز امکانپذیره ؟
چون می ترسم آی تیونز برنامه های کرک شده رو از روی گوشی پاک کنه

شما اگر طبق آموزش تیک Sync Apps را بردارید مشکلی نخواهد بود
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5