شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 586
کاربرد و خرید فاکتور رسمی در تهران
سلام دوستان به دنبال یه سری مطلب و اطلاعات مفید درباره  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تهران بودم تا اینکه خیلی به طور اتفاقی با سایت زیر آشنا شدم لینک براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید از اطلاعات مفیدش استفاده کنید. و برای مشاهده کاتالوگ آن میتوانید کاتالوگ آن را از سایت زیر مشاهده کنید.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 648
بهترین آتلیه و فیلمبرداری کودک در غرب تهران

سلام دوستان من میخواستم اولین عکسی که از فرزندم میگیرم در واقع یکی از بهترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه آتیلیه های مختلفی رفتم و حتی نمونه کار و نمونه کاتالوگهای مختلفشون دیدم تا اینکه با سایت آتلیه ساقدوش آشنا شدم و حتما لینکش براتون قرار میدم چون میدونم یه روزی حتما به اونجا سر میزنید چون یکی از بهترین آتیله کودک و عروس و داماد در غرب تهران است.
نویسنده: omidandarzi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 777
3 برنامه ساخت تایم لپس برای اندروید و آیفون
1. برنامه ساخت تایم لپس Framelapse
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[color=#4e4e4e][size=small][font=IranSans]اگر به دنبال یک برنامه پر سرعت ساخت تایم لپس و با مدت زمان رندرگیری (مدت زمانی که طول می‌کشد تا از فیلم خود خروجی بگیرید) بسیار پایین هستید، باید برنامه Framelapse را امتحان کنید. با استفاده از این برنامه، کنترل زیادی بر روی تنظیمات آن دارید. شما می‌توانید تنظیمات دوربین خود مانند نوردهی (Expo
نویسنده: omidandarzi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 892
اپلیکیشن های یادگیری گرامر انگلیسی برای اندروید و iOS
برنامه یادگیری گرامر انگلیسی Basic English Grammar
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[size=medium][color=#4e4e4e][font=IranSans]برنامه Grammar Basic English یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های یادگیری گرامر انگلیسی است. این برنامه دارای دروس مختلف و آزمون‌های متنوع برای یادگیری گرامر است. اپلیکیشن Grammar Basic English شامل بیش از 230 درس گرامر، بیش از 480 آزمون کوتاه و یک رابط
نویسنده: samset - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 536
تفاوت میان بلور و کریستال
بلورها از اعضای قدیمی آشپزخانه ها محسوب می شوند . انواع ظروف بلور آشپزخانه یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های جهیزیه نیز به‌شمار می‌روند که این موضوع سبب ارائه انواع مدل پارچ و لیوان عروس از طرف تولیدکنندگان به بازار شده است .
در این جا می خواهیم به تفاوت میان بلور و کریستال بپردازیم :
کریستال و بلور هر دو از جنس شیشه هستند . اصلی‌ترین تفاوتی که میان ظروف کریستال و بلور وجود دارد، میزان سرب موجود در آن‌ها است که البته این موضوع نیز یک معیار نسبی بوده و در نقاط مختلف جهان در مورد آن اختلاف نظر وجود دارد
نویسنده: sofi40 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 755
مودم چیست و انواع آن چه کاربردی دارند؟
مودم دستگاهی سخت افزاری برای دریافت و تبدیل داده های منتقل شده توسط روش های مختلف ارتباطی است. مودم داده هایی که از طرف شرکت های ارائه دهنده اینترنت (ISP) دریافت می کند را به داده هایی تبدیل می کند که می توانند توسط موبایل، لپ تاپ یا تجهیزات شبکه دیگر مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال یک مودم ADSL داده های مربوط به اتصال را از طریق کابل تلفن (RJ-11) دریافت و پس از تطبیق آنها با پیکربندی انجام شده روی مودم، بستر اینترنت را فراهم می سازد.

نام مودم از ابتدای واژه های Modulator و Demodulator (
نویسنده: sofi40 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 668
معرفی AJAX و کاربردهای آن
معرفی Ajax

در ساده ترین نگاه ، تکنولوژی AJAX می تواند کاری کند که هنگام تغییر یک صفحه به جای لود شدن کل آن  فقط بخش تغییر داده شده لود شود.

در این محیط برنامه نویسی، مجموعه ای از فناوریها وجود دارند که مجموعا تحت عنوان آژاکس شناخته می شوند. به عبارت دیگر آژاکس  مفهومی مشابه با برنامه نویسی کلاینت-سرور است . با برنامه نویسی کلاینت-سرور، میزان انتقال داده ها بر روی یک نرم افزار کاربردی ترمینال به حداقل ممکن می رسد، زیرا تنها داده های ضروری مابین کلاینت و سرور جابجا خواهند شد. با Ajaxنیز تنها د
نویسنده: parisa1398 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 727
آموزش گوگل سرچ کنسول و استفاده از ابزار URL Removal Tool
قبل از اینکه به آموزش گوگل سرچ کنسول بپردازیم می خواهم برایتان توضیح بدهم که گوگل سرچ کنسول چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟
گوگل سرچ کنسول یکی از قدرتمند ترین ابزار نحلیل وب سایت می باشد که به صورت رایگان در اختیار وبمستران قرار گرفته است. نام پیشین آن گوگل وبمستر تولز بوده است و پس از اینکه کمپانی گوگل امکانات بسیار کاربردی را به آن اضافه کرد نام آن را هم به سرچ کنسول تغییر داد.
وبمستر تولز امکاناتی مانند مشاهده تعداد کلیک بر روی هر لینک سایتمان، تعداد دفعاتی که در نتایج جست و جو دیده می
نویسنده: nik952148 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 658
مرکز خرید و فروش بلبرینگ نوار نقاله و زنجیر صنعتی
[align=right][font=Arial, sans-serif]گروه بازرگانی نیک صدرا صنعت وارد کننده انواع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و گریس های صنعتی در ایران .این شرکت  در راستای توسعه اقتصاد پایدار و نیز در جهت دستیابی به اقتصاد فراگیر داخلی به منظور تامین قطعات و تهیه انواع بلبرینگ با همکاری تولید کنندگان و تشکل های صنعتی , همکاری صمیمانه خود را اعلام مینماید.این شرکت افتخار دارد با سابقه طولانی و داشتنن نمایندگی های انحصاری از شرکت های معتبر خارجی در زمینه تهیه و توزیع سیستم های جدید بل
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 850
کدام یک بهتر است؟ قطعه پلی یورتان بر پایه روغن و یا قطعه پلی یورتان
سلام دوستان میخواستم یه سایت خوب و حرفه ای که چندین مرتبه علاوه بر اینکه از اطللاعات مفیدش استفاده کردم از محصول دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رروکه تو دسته فروشگاهی بود خرید کرده بودم بهتون معرفی کنم که از خدمات خوبی بهره میگیرد و به کاربرد اقتصادیشون در صنعت اشاره شده است. لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید به دسترسی داشته باشید