شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در رایج پنج افسانه ازدواج

پنج افسانه رایج در ازدواج
[font="Times New Roman", serif] [/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]از نظر «راس هریس» مشاور و درمانگر معروف؛ افسانه های زیر در ازدواج رایج است[/font][font="Times New Roman", serif] :[/font]
[font="Times New Roman", serif]1[/font][font="Tahoma", sans-serif]⃣[/font] [font="Times New Roman", serif]تو من را کامل میکنی[/font]
[font="Times New Roman", serif]2[/font][font="Tahoma", sans-serif]⃣[/font] [font="Times New Roman", serif]تو همسر ایده ال من هستی[/font]
[font="Times New Roman", serif]3[/font][font="Tahoma", sans-serif]⃣[/font] [font="Times New Roman", serif]تو من را خوشبخت میکنی[/font]
[font="Times New Roman", serif]4[/font][font="Tahoma", sans-serif]⃣[/font] [font="Times New Roman", serif]تو نیمه گمشده من هستی[/font]
[font="Times New Roman", serif]5[/font][font="Tahoma", sans-serif]⃣[/font] [font="Times New Roman", serif]من تو را تغییر می دهم[/font]
[font="Times New Roman", serif]️[/font][font="Times New Roman", serif]راس هریس میگوید اینها افسانه اند. اگر با این تفکرات میخواهید ازدواج کنید، هیچ وقت ازدواج نکنید، چون وقتی واقعیت با انتظارات شما جور در نمی آید دچار سرخوردگی میشوید[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]
[font="Times New Roman", serif]️[/font][font="Times New Roman", serif]میخواهم به شما بگویم عشق و درد مثل دو روی یک سکه هستند[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]
[font="Times New Roman", serif]عشق را یک گلزار در نظر بگیرید، حالا که وارد این گلزار شدید دو انتخاب دارید[/font][font="Times New Roman", serif] :[/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]شروع کنید با خارهای گلزار گلاویز شدن که آنها را از بین ببرید (همسرم را درستش می کنم، تغییرش میدم) که قطعا نمیتوانید همه خارها را از بین ببرید و فقط خودتان را زخمی می کنید، ضمن اینکه از بودن در گلزار هم لذت نمی برید[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]گلزار را با خارهایش بپذیرید، شاید یک مقدار خارها اذیتتان کنند، اما در کل، بودن در گلزار میتواند تجربه لذت بخشی برایتان باشد.[/font]

[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/font]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ازدواج با فرد معتاد maryamhajilou 3 488 ۰۲/۴/۱۱، ۰۳:۴۳ صبح
آخرین ارسال: samane
  رازهای ازدواج موفق manaattari 2 449 ۰۲/۴/۵، ۰۳:۴۶ عصر
آخرین ارسال: samane
  برای داشتن ازدواج دوم موفق در نظر گرفتن برخی نکات زیر ضروری است vianclinic 0 405 ۰۱/۲/۳۱، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: vianclinic
  کی ازدواج کنم؟ manaattari 0 358 ۰۱/۱/۱۱، ۱۱:۵۶ صبح
آخرین ارسال: manaattari
  ۷ باور رایج درمورد هیستری در زنان tala95 0 652 ۹۸/۱۰/۲۶، ۱۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: tala95
  ترس از ازدواج یا گاموفوبیا (Gamophobia) چیست؟ mona90 0 639 ۹۸/۱۰/۱۹، ۱۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: mona90
  ازدواج درمان بیماری افسردگی نیست sima 0 898 ۹۷/۱/۲۹، ۰۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: sima

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان