شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیامی ما هر دارد احساسی برای

هر احساسی پیامی برای ما دارد:
[font="Times New Roman", serif] [/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]افسردگی پیامی دارد و می گوید[/font][font="Times New Roman", serif]: [/font]
[font="Times New Roman", serif]سبک زندگیم خوب نیست و راکد بودن را باید رها کنم و به جای حس بیهوده بودن حس مفید بودن را تقویت کنم[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]اضطراب پیامی دارد و می گوید[/font][font="Times New Roman", serif]: [/font]
[font="Times New Roman", serif]خودم را بیش از حد درگیر مسائلی کرده ام که ارتباطی به من ندارند[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]استرس پیامی دارد و می گوید[/font][font="Times New Roman", serif]: [/font]
[font="Times New Roman", serif]روی مسائل زندگیم تسلط ندارم و باید مهارت هایم را افزایش دهم و نیاز به مرتب تر کردن زندگیم دارم[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]کمبود اعتماد به نفس پیامی دارد و می گوید: من به وعده هایی که به خودم می دهم عمل نمیکنم  و دیگه نمیتوانم روی خودم حساب کنم[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]زود رنجی برای من پیامی دارد و برای میگوید: دچار خودبزرگ بینی هستم و کوچکترین مخالفتی را برنمی تابم چرا که تصور میکنم هرآنچه که می پندارم بی شک درست است[/font][font="Times New Roman", serif].[/font]
[font="Times New Roman", serif]       دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/font]

[font="Segoe UI Emoji", sans-serif]?[/font][font="Times New Roman", serif]در واقع تمام احساس های منفی در باطن خود پیامی دارند و اشاره به نقطه ضعفی از ما میکنند[/font][font="Times New Roman", serif]![/font]
[font="Segoe UI Emoji", sans-serif][/font][font="Times New Roman", serif] پس بجای فرار، انکار یا از بین بردن این احساسات منفی، به مفهوم و معنای پیامی که برای ما دارند توجه کنیم.[/font]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  علت واقعی تمامی نا خوشی های احساسی وجسمانی چیست؟ maryamhajilou 0 458 ۰۰/۱۱/۷، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: maryamhajilou

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان