شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
stonehearstasylum focus inthehouse را theinvisibleguest personalshopper به theimposter می‌کشد unknown unbreakable چالش فیلم‌هایی که ذهن‌تان

فیلم‌هایی که ذهن‌تان را به چالش می‌کشد
بعضی فیلم ها از لحظه اول توجه بیننده را جلب کرده و ذهن او را طوری به چالش می کشند که نتواند تا صحنه آخر حدس بزند چه اتفاقی افتاده است. در لیست زیر با این فیلم ها که در لحظات پایانی خود بیننده را غافلگیر می کنند آشنا شوید.

Personal Shopper

مورین یک دختر جوان آمریکایی است که برای کار به عنوان فروشنده به پاریس می رود. او به زنان ثروتمند در انتخاب لباس کمک می کند اما هیچ علاقه ای به مد و تجملات ندارد. او از زمان مرگ برادر دوقلویش که به او قول داده است نشانه هایی از جهان دیگر را برایش می فرستد علاقه زیادی به ارتباط با مردگان پیدا کرده است. زندگی مورین از زمانی که یک غریبه ناشناس به او پیام می دهد تغییر می کند. این فیلم عمیق و پیچیده ترکیبی از چند ژانر است.

The Invisible Guest
آدریان یک تاجر بین المللی است که روزی در اتاقش در هتل با سروصدا از خواب بیدار می شود و جسد زنی را کنار خود می بیند. او اعتراف می کند که بی گناه است و به همین دلیل از ویرجینیا گودمن متخصصی که پیچیده ترین مشکلات را حل می کند درخواست کمک می کند. آدریان و ویرجینیا باید مدارکی که بی گناهی آدریان را اثبات می کند جمع آوری کنند.

In the House
کلود پسری است که در ردیف آخر کلاس می نشیند. هیچکس متوجه او نیست اما او حواسش به همه چیز هست. او با یکی از دوستانش ارتباط خانوادگی برقرار می کند و تمام مشاهداتش را در آن خانه می نویسد. سپس نوشته هایش را به یکی از معلم های خود نشان می دهد. معلم او را حمایت می کند اما فکر می کند که نوشته ها تخیلی هستند اما خیلی زود متوجه چیزهای عجیبی می شود.

Avril and the Extraordinary World
در سال ۱۹۴۱ فرانسه توسط ناپلئون حکمرانی می شود. دانشمندان ناپدید شده اند و برق اختراع نشده است. وقتی آوریل دختر کوچکی بود پدر و مادرش سعی داشتند اکسیر جاودانگی را کشف کنند اما اکتشافاتشان نیمه کاره ماند چون آن ها نیز مثل دانشمندان دیگر ناپدید شده بودند. اکنون آوریل بزرگ شده و سعی می کند کار نیمه تمام پدرومادرش را در کشف اکسیر جاودانگی تمام کند.

Unbreakable
دیوید دان تنها کسی است که در حادثه تصادف قطار که جان ۱۳۱ نفر را گرفت زنده می ماند. دیوید با مردی آشنا می شود که به مرد شیشه ای معروف است چون با کوچک ترین فشاری استخوان هایش می شکند. مرد شیشه ای به دیوید می فهماند که یک ابرقهرمان است و هیچ صدمه ای نمی بیند.

Focus
نیکی یک کلاهبردار حرفه ای است که جس را تحت حمایت خود می گیرد. آن ها وارد یک رابطه رمانتیک می شوند اما نیکی از این موضوع ناراحت است چون معتقد است عشق و فریب در کنار هم قرار نمی گیرند. آن ها از هم جدا می شوند و ۳ سال بعد دوباره همدیگر را ملاقات می کنند. آیا هنوز به هم علاقمند هستند یا دشمن؟

The Imposter
پسری که ۳ سال است گمشده ناگهان در اسپانیا پیدا می شود. خانواده او در تگزاس بسیار خوشحال هستند اما متوجه می شوند که رنگ موها و چشم های او فرق کرده است. با لهجه حرف می زند و هیچکس را نمی شناسد. او در واقع یک کلاهبردار است که شخصیت خود را ۳۹ مرتبه تغییر داده است. یک مامور اف بی آی و کاراگاه خصوصی سعی در افشای حقیقت این کلاهبردار دارند و در پایان با اسرار عجیبی روبه رو می شوند.

Stonehearst Asylum
ادوارد دکتر جوانی است که در یک تیمارستان شروع به کار می کند و در آن جا به یکی از بیماران "الیزا گریوز" علاقمند می شود. روش های درمان دکتر لمب در تیمارستان ادوارد را شوکه می کند.

Unknown
پنج مرد خودشان را در یک انباری با درب قفل شده می یابند. یکی از آن ها به طرز مرگباری زخمی شده و با دستبند به لوله قفل شده است. دماغ نفر دوم شکسته، نفر سوم توانایی حرف زدن ندارد اما دو نفر دیگر کاملا سالم هستند فقط کمی روی بدن آن ها زخم و جراحت دیده می شود. هیچکدام از آن ها چیزی یادشان نمی آید. آن ها روزنامه ای پیدا می کنند و در آن خبر ربوده شدن دو مرد تاجر را می خوانند. به نظر می رسد بعضی از آن ها قربانی و بعضی دیگر جنایتکار هستند. در این بازی فکری باید تشخیص دهید آدم های خوب کدام یک هستند.
پاسخ
 سپاس شده توسط sahel ، نگار ، سحر ، hoboot ، soraya
اینایی که اینجا گفتیو من اکثرشو دیدم ولی بیاین یکم فیلم ایرانی هم ببینین  laugh laugh laugh laugh من که برای اخر هفته میرم واسه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  laugh
پاسخ
به نظر من این فیلم هایی که گفتی عالیه و من حتی بعضی از این فیلم ها را تا 3 بار هم دیدم ولی به نظر من میشه برای این آخر هفته ای که در پیش داریم  به سراغ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بریم و با خانواده در کنار هم این فیلم جذاب ببینیم like
پاسخ
فیلم focus یکی از فیلم هایی است که قابلیت چند بار دیدن داره ولی من منتظر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستم؛ چون قسمت 1 این فیلم برای بار 3 چند روز پیش دیدم.
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از چالش برانگیز ترین سریال هایی است که در سینمای ایران دیدم و به شما هم پیشنهاد می کنم که حتما این سریال جذاب را ببینید.
پاسخ
فیلم آخری که معرفی کردین خیلی ذهنم درگیر کرد ولی من امروز می خوام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انجام بدم و همراه خانواده به تماشای آن بپردازیم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی فیلم Extraction با بازی گلشیفته فراهانی و کریس همسورث saraomidi 1 818 ۰۱/۳/۲۱، ۰۹:۴۱ صبح
آخرین ارسال: webweb
  فیلم دولیتل keyvan5280 0 566 ۰۰/۳/۳، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: keyvan5280
  فیلم دربارهٔ مردان و جنگ ۲۰۱۵ (Of Men and War) helen55 0 843 ۹۸/۱۰/۱۸، ۰۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: helen55
  فیلم پل رودخانهٔ کوای ۱۹۵۷ (The Bridge on the River Kwai) helen55 0 737 ۹۸/۱۰/۱۸، ۰۱:۱۳ عصر
  فیلم لینکلن ۲۰۱۲ (Lincoln) helen55 0 597 ۹۸/۱۰/۱۸، ۰۱:۱۱ عصر
  اصطلاحات فیلم seomaster.375 0 575 ۹۸/۸/۲۰، ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: seomaster.375
  عذرخواهی ابراهیم حاتمی‌ کیا برای تبلیغات فیلم به وقت شام fatima 2 1,386 ۹۸/۵/۲۴، ۰۶:۵۹ عصر
آخرین ارسال: شهريار1234
  فیلم « خورشید نیمه شب » در کالیفرنیا اکران خواهد شد fatima 0 1,412 ۹۷/۲/۲۰، ۰۵:۰۳ صبح
آخرین ارسال: fatima
  مصاحبه اصغر فرهادی با نشریه لوموند درباره اکران فیلم همه می دانند fatima 0 1,411 ۹۷/۲/۲۰، ۰۴:۳۷ صبح
  نقد فیلم هنرمند فاجعه - The Disaster Artist fatima 0 986 ۹۷/۲/۲۰، ۰۴:۰۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان